Kelebek Magazin

Yazı sallayacak 7 güzellik trendi

Euphoria etkisi devam ediyor Amerikan yapım gençlik dizisi Euphoria’da oyuncuların göz makyajı büyük ilgi görmüştü. Simli farlar, göz …

Euphoria etkisi devam ediyor

Amerikan yapım gençlik dizisi Euphoria’da oyuncuların göz makyajı büyük ilgi görmüştü. Simli farlar, göz kenarlarına yapıştırılan taşlar hala favoriler arasında!

Parıltılı cilt

Parıltılı bir cilt görünümü için öncelikle cilt bakımınıza dikkat etmelisiniz. Güneşin teninize değdiği an cildinizde yarattığı o parlak görüntüyü elde etmek için fondötenleri bir kenara bırakıp mutlaka BB veya CC krem kullanmanız gerekmekte.

Sıcak tonlar

Yaz denilince elbette daha doğal ve sıcak tonlar ilgi görüyor. Yanaklar, göz kapakları ve dudaklarınızda pembe tonları kullanın. Bu tonlar yüzünüze canlılık katacak.

Dudaklar ön planda

Önceleri yaz gelince natürel tonlu rujlar ön plandayken bu yaz dudakları saklamak yok! Dudakları ön plana çıkaran iddialı rujlar bu sezon favoriler arasında.

Nail art

Tırnaklarda maksimalist görünümler çok konuşulacak. Özellikle nail art, protez tırnaklar uzun zamandır çok popüler. Bu yaz da popülerliğini korumaya devam edecek gibi gözüküyor.

Kızıl çekiciliği

Saç deyince kızıl tonlar çok trend! Bu trend özellikle Z kuşağını etkisi altına almış durumda.

Kakül katlı saçlar

Katlı saçlar yaz gelmeden trend oldu bile. Özellikle kakül kesim katlı saçlar bu yazı kasıp kavuracak.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ