Kelebek Magazin

Tamer Karadağlı ifade verdi

Oyuncu Tamer Karadağlı, sevgilisi Iraz Yıldız ile sosyal medyada küfür ve hakarete uğradığı gerekçesiyle yaptığı şikayet sonucu açılan dava için …

Oyuncu Tamer Karadağlı, sevgilisi Iraz Yıldız ile sosyal medyada küfür ve hakarete uğradığı gerekçesiyle yaptığı şikayet sonucu açılan dava için ifade verdi.

Oyuncu Tamer Karadağlı ve sevgilisi Iraz Yıldız, Instagram üzerinden kendilerine yapılan yorumlardan dolayı Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayetçi oldu. Şikayet üzerine savcılık, Özcan D. hakkında dava açtı. Antalya 27. Asliye Ceza Mahkemesi de İstanbul’da yaşayan şikayetçi Tamer Karadağlı’nın ifadesinin talimat yoluyla alınmasına karar verdi.

Tamer Karadağlı bugün avukatı Mehmet Murat Aslan ile ifade vermek üzere İstanbul 2. Asliye Ceza Mahkemesi’ne gitti. Şikayetçi olarak ifade veren Karadağlı, “Sanıktan şikayetçiyim, cezalandırılmasını istiyorum” dedi.

Karadağlı’nın ifadesinin, Antalya’daki mahkemesine gönderilmesine karar verildi.

“HUKUKİ HAKKIMI KULLANDIM”

Tamer Karadağlı duruşma salonu dışında bekleyen gazetecilerin soruları üzerine, “Şikayetçiyim. Söyledim. Sosyal medya üzerinden hakaret ve küfredildi. Ben de sorumlu bir vatandaş olarak hukuki hakkımı kullandım” dedi.

Karadağlı, “Hangi olay?” diye sorulması üzerine “Bu röportaja girer ama, gerekli açıklamayı yaptım” diye cevap verdi.

İDDİANAME

İddianamede, Tamer Karadağlı ve Iraz Yıldız’ın arkadaş oldukları, 21 Nisan 2021’de şikayet dilekçesi veren şikayetçilerin Iraz Yıldız’a Instagram hesabı üzerinden yorum yapan Özcan D’nin yaptığı yorumlarla hakaret ve cinsel taciz suçlarını işlediği iddia edildi. (DHA)

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ