Kelebek Magazin

Survivor All Star’da korkutan sakatlık! Barış Murat Yağcı acılar içinde kaldı

Survivor All Star heyecanı 15 Ocak Cumartesi akşamı başlıyor. Çekimleri Dominik’te yapılan Survivor’ın ilk gününde ünlüler ve gönüllüler …

Survivor All Star heyecanı 15 Ocak Cumartesi akşamı başlıyor. Çekimleri Dominik’te yapılan Survivor’ın ilk gününde ünlüler ve gönüllüler takımları adalarına yerleşti. Ardından takımlar, ödül oyununa gitti. 

MÜCADELE BAŞLIYOR

Ünlüler takımında; Adem Kılıçcı, Çağan Atakan Arslan, Furkan Kızılay, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Aycan Yanaç, Elif Gören, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir ve Birsen Bekgöz yarışacağı yarışmada; gönüllüler takımı ise şöyle;

Gökhan Keser, Ogeday Girişken, Anıl Berk Baki, Hikmet Tuğsuz, Ardahan Uzkanbaş, Berkan Karabulut, Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler, Sude Burcu, Nisa Bölükbaşı, Evrim Keklik ve Seda Ocak yer alıyor.

İLK TANITIM YAYINLANDI

Çekimleri tüm hızıyla devam eden Survivor All Star 2022’nin büyük bir merakla beklenen ilk bölüm tanıtımı yayınlandı. Acun Ilıcalı’nın “Oynayacağınız oyunla ilgili sürprizler sizi bekliyor” sözleri ile başlayan fragmanda, Survivor 2020’nin finalisti Barış Murat Yağcı’nın sakatlandığı anlar herkesi korkuttu.

BARIŞ’A NE OLDU?

Parkurda acılar içinde yerde kalan 30 yaşındaki Barış’ın yardımına takım arkadaşları koştu. Survivor Barış’a ne olduğu ise ilk bölümde belli olacak.

2020’DE DE SAKATLANMIŞTI

Öte yandan Barış Murat Yağcı, 2020 Survivor’da yarışırken de sakatlık geçirmişti. Finale son bir ay kalan omzu çıkan ünlü oyuncu, verdiği bir röportajda konuyla ilgili; “Yarışmada son bir ayda omzum çıktı, yerine girdi; oradaki kapsül parçalandı. İki yırtığım ve bir kırığım vardı” demişti.

NİSA YERİNE YAĞMUR!

Öte yandan önceki gün Acun Ilıcalı, Instagram hesabından Survivor’dan ilk canlı yayınını yapmıştı. Yayında gönüllüler takımından Nisa Bölükbaşı’nın olmayışı dikkat çekmişti. İddiaya göre; Nisa Bölükbaşı koronavirüse yakalandı. İki kez test yaptıran Nisa ikisinde de pozitif çıkmıştı.

Bölükbaşı’nın yerine yarışmaya yedeklerden Yağmur Bandana dahil oldu. Gelen bilgilere göre, 10 günlük karantina sürecini tamamlayan Nisa yarışmaya sonradan dahil olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ