Kelebek Magazin

Stranger Things yıldızı Maya Hawke iç çamaşırı markası için kamera karşısına geçti

Uma Thurman ve Ethan Hawke’ın kızı Maya Hawke’ın Instagram’da paylaştığı iç çamaşırlı fotoğraflarına beğeni yağdı. Annesi Uma Thurman’ın …

Uma Thurman ve Ethan Hawke’ın kızı Maya Hawke’ın Instagram’da paylaştığı iç çamaşırlı fotoğraflarına beğeni yağdı. Annesi Uma Thurman’ın mankenliğe başlamasında tam 40 yıl sonra bu defa Maya Hawke da model olarak kamera karşısına geçti.

Hollywood’un iki birbirinden ünlü isminin kızı olarak dünyaya gelen Maya Hawke, ailesinin ismiyle yeterince dikkat çekse de son olarak rol aldığı Stranger Things’te de yıldızını parlattı.

Genç oyuncu şimdi de Instagram’da paylaştığı fotoğraflarla gündemde. Hawke’ın, Calvin Klein için kamera karşısına geçip çektirdiği siyah-beyaz fotoğraflar, yüz binlerce beğeni aldı.

Calvin Klein ünlü isimlerle çalışarak dikkat çeken bir marka ve genç oyuncu Hawke’tan önce de Kendall Jenner, Justin Bieber, Kardashian kız kardeşler, Kate Moss ve Mark Wahlberg ile çalışmıştı.

Siyah beyaz fotoğraflar Gray Sorrenti tarafından çekildi.

Hawke’ın 52 yaşındaki annesi Uma Thurman da kariyerine 1980’lerde NYC’de Click Models ile anlaşma imzaladığı 15 yaşında manken olarak başlamıştı. Thurman, birkaç tasarımcı için podyumda çalıştı ve sonunda oyunculuk yapmadan önce Vogue’un kapağına çıktı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ