Kelebek Magazin

Seray Sever’den ikizleriyle ilk poz

Sunucu ve oyuncu Seray Sever, 19 Nisan’da dünyaya getirdiği ikiz bebekleri Sofia ve Alya ile birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medya …

Sunucu ve oyuncu Seray Sever, 19 Nisan’da dünyaya getirdiği ikiz bebekleri Sofia ve Alya ile birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Sever, “Her saniye aşkla, heyecanla, duygu dolu geçiyor… Rabbim bütün evlatlarımızı korusun, bizlere bağışlasın. Bizleri de onlara…” dedi.

2018 yılında Eray Sünbül ile nikâh masasına oturan Seray Sever, Sofia ve Alya adını verdiği ikiz kızlarını geçen nisan ayında kucağına almıştı.

Mutlu birliktelikleri süren çiftten Seray Sever, kızlarının fotoğraflarını ilk kez paylaştı.

Sever gönderilerine, “Allah’ım nazarlardan korusun… Alya’m ve Sofia’m… Nefesim, kalp atışım kızlarımızın ilk fotoğrafları… Her saniye aşkla, heyecanla, duygu dolu geçiyor… Rabbim bütün evlatlarımızı korusun, bizlere bağışlasın. Bizleri de onlara…” notunu düştü.

“10 ÜNİTE KAN ALDIM”

Geçen günlerde bir televizyon programına katılan Seray Sever, şunları söylemişti:

* Hastaneden 20 gün sonra çıktım. Operayonum çok meşakkatliydi. Başka ellerde olsam çıkamayabilirdim. Benim kendimle alakalı sorunlar… 3,5 saat sürdü operayon. Çocukları hızlıca alıp ondan sonra beni toparlamaya başladılar. 10 ünite kan aldım.

* Ameliyathaneye girerken bu kadarını bilmiyordum. Hastaneye gitmeden iki kalça kemiğimin yanlara doğru açıldığını gördüm. Sabah 05.00’te hastanedeydim.

“ÇOCUKLARI BOĞA BURCU YAPACAĞIM”

* Doktor ‘Seray hastaneye gelsin, sakın bir şey yemesin’ diyor. Ben ‘Hayır çocukları boğa burcu yapacağım, yarın gideceğim hastaneye’ diyorum.

* İçeride 20-25 kişi vardı. En büyük ameliyathanedeydik. Önce ‘Buradan sağ salim çıkarsam çocuklarımla bir adak adayayım’ dedim. Sonra ‘tamamen tesimiyetteyim, gidersem babamın yanına, kalırsam çocuklarımın yanına…’ diye düşündüm.

“İNANCINIZI YİTİRMEYİN”

* Bana ‘çocuğun olmaz’ demediler ama söyledikleri arkadaşlarım var. Ben sekiz kere denedim. 40 yaşındaki insana da bunu söylüyorlar. Kimse umudunu kaybetmesin. Yeter ki doğru insanlar olsun.

* İnancımı yitirebilirdim. Annem 48 yaşında doğal hamile kalmış. Ona çok inanıyordum. Ben de 48 yaşında hamile kaldım.

“BİR DAİRE PARASINDAN FAZLA HARCADIM”

* O süreçte manevi olarak yıpranıyorsun, maddi olarak da öyle böyle değil… Bu iş ticarete dönmüş. Tüp bebek tedavisi için bir daire parasından çok daha fazlasını harcadım.

* En üzüntülü anlarımda çocuklar karnımda daha çok hareketlendiler. Babamı hastaneye yatırdığım gün çocuklar ilk tekmelerini attılar.

“EL SALLADIK VE BABAM GİTTİ”

* Biz çıkmaya hazırlanıyorduk, babam entübe oldu. Hiçbir şey anlamadık. Babamı maskeli haliyle gördüm. El salladık. ‘Babacığım bekliyoruz’ dedim. Gitti.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ