Kelebek Magazin

Ryan Gosling, Marvel’ın Doktor Doom’u için aday

Ünlü oyuncu Ryan Gosling, Marvel Sinema Evreni için yeniden düşünülen isimler arasında. Daha önce Thor’da Beta Ray Bill’i oynayacağı konuşulan …

Ünlü oyuncu Ryan Gosling, Marvel Sinema Evreni için yeniden düşünülen isimler arasında. Daha önce Thor’da Beta Ray Bill’i oynayacağı konuşulan Ryan Gosling’in bu defa da Doktor Doom için düşünüldüğü söylentisi dolaşıyor.

Hiç şüphesiz son yılların en popüler serilerine imza atan Marvel Sinema Evreni, yeni yapımlar için hazırlıklar yaparken birbirinden ünlü isimler de fantastik dünyanın karakterlerini canlandırmak için sık sık gündeme geliyor.

Son olarak da Hollywood’un ünlü oyuncularından Ryan Gosling’in Doktor Doom olarak evrene katılması konuşuluyor. Oysa bu rol için daha önce Howard Stern isminin düşünüldüğü belirtiliyordu.

Doktor Doom, pek çok Marvel macerasında yer aldığı için Ryan Gosling’in evrene katılma ihtimali hem Gosling hem de Marvel hayranları arasında heyecan yarattı. Ancak Gosling’in adı sadece Doktor Doom ile anılmıyor. Farklı kaynaklarda, ünlü oyuncunun yine Marvel Evreni’nden Nova için de düşünüldüğü belirtiliyor.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ