Kelebek Magazin

Rüştü Onur Atilla ve Nez’den eleştirilere cevap

Boşandıktan 20 gün sonra şarkıcı Nez ile aşkını ilan eden oyuncu Rüştü Onur Atilla gelen eleştirilere “Evlilikler ve ilişkiler başlar biter. Ne çocuklarımın annesi ne de kariyeri için yıllar alın teri döken kız arkadaşımla ben bunu hak ediyor” cevabını verdi. Nez de “Kimsenin yuvasını bozmadım, içim rahat” dedi.

‘Güldür Güldür Show’da canlandırdığı ‘İbrahim’ karakteriyle tanınan Rüştü Onur Atilla, 20 gün önce iki çocuğunun annesi Sinem Ayyıldız’dan boşandığını açıklamıştı.

Oyuncu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada “2014 yılında hayatımızı birleştirdiğimiz Sinem Ayyıldız ile evliliğimiz 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı olarak sona ermiştir. Mesleğim gereği kamuoyunu ve basını bilgilendirmem gerektiği için bu açıklamalarda bulunacağım. Herkesin mutlu ve sağlıklı olması, çocuklarımızın da bu yeni düzenimizde sevgiyle büyümeleri tek dileğim” ifadelerini kullanmıştı.

Dün Instagram hesabından şarkıcı Nez ile ilişkisini ilan eden Rüştü Onur Atilla gelen eleştirilere cevap verdi.

“NE ÇOCUKLARIMIN ANNESİ NE BEN NE DE KIZ ARKADAŞIM BUNU HAK ETMİYOR”

Atilla Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Evlilikler başlar biter. İlişkiler başlar biter. Bu hayattır. Hayatlara bilmeden, düşünmeden, sormadan müdahale etmek, yorumlar getirmek, sebep sonuç üretmen. Ne iki çocuğumuzun kıymetli annesi ne de kariyerlerini yıllarca döktükleri alın teriyle, yoğun emekle bir yere getirebilmiş ben ve kız arkadaşım bunu hak ediyor. Böyle bir sebeple gündem oyalamak, bir umarım bir daha yaşamayacağım bir tecrübe olur. Sosyal medyada bir gücüm varsa kime ne faydam olacaksa onun için kullanmak isterim. Mesleğimi, neşemi paylaşmak, yanlış gördüğüme ses çıkarmak isterim o kadar.”

“Özellikle altını çizmek istediğim ise şu; henüz çocukken büyüyünce ne iş yapacakları belli, aileleri olan, yani haklarında konuşulanlar sebebiyle bizlerden çok üzülen anne, babaları, kardeşleri olan, sorumlu oldukları iş arkadaşları olan, sanatlarına, mesleklerine aşık, toplumun değerlerine duyarlı insanlara çamur atıp izinin kaldığı, bir yanlışın doğru sanılıp çığ gibi büyüdüğü bu sosyal medya aleminde bu insanların yani bizim hiçbir bilgi sahibi olmayan insanlar tarafından hele hele mahrem konularla ilgili yargılanmaması dileğimle. Huzurumuz daim, niyetlerimiz iyi olsun. Sevgiyle, evet sevgiyle…”

“KİMSENİN YUVASINI YIKMADIM”

“Yuva yıkan kadın” yorumlarına maruz kalan şarkıcı Nez de “Onur Bey kısa süre önce evliliğini bitirmiş, aylar önce evleri ayırmışlar, bunu ben bile bilmiyordum açıkçası. Televizyondan gördüğüm bir arkadaş olarak şimdi çok yeni bir ilişkimiz başladı. Biz resmi olarak boşandıktan çok sonra bir araya geldik. Kimsenin yuvasını bozmadım benim içim çok rahat. Kadına sürekli saldırıdan vazgeçin. Neden altında bir şeyler aranıyor? Bunları geçelim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ