Kelebek Magazin

Rudiger’in Ancelotti hikayesi ve Toni Kroos itirafı: Evde mangal yapıyordum…

Real Madrid’in sezon başında Chelsea’den transfer ettiği Antonio Rudiger, İspanya’daki yeni evindeki ilk saatlerinde Carlo Ancelotti’nin …

Real Madrid’in sezon başında Chelsea’den transfer ettiği Antonio Rudiger, İspanya’daki yeni evindeki ilk saatlerinde Carlo Ancelotti’nin yaşattığı şoku anlattı. Rudiger, Almanya Milli Takımı’ndan arkadaşı Toni Kroos’un ne kadar farklı biri olduğunu Madrid’e gelince anladığından bahsetti.

Real Madrid’in yıldız futbolcusu Antonio Rudiger, İspyanya devine transfer olma hikayesini ve yeni takımında yaşananları anlattı.

İspanya basınına konuşan Rudiger, “Maçlarda aldığımız sonuçlar iyileşmeye başladı. Takım olarak çok eğleniyoruz ve çok iyi adapte oldum. Dürüst olmak gerekirse, hiçbir takım işlerimi bu kadar kolay hale getirmemişti” ifadelerini kullandı.

Chelsea’den Real Madrid’e transferi sonrasında Carlo Ancelotti’nin bir anda evine geldiğini söyleyen Antonio Rudiger, yaşadıklarını şöyle anlattı:

“KAPIYI AÇTIM VE KARŞIMDA ANCELOTTI”

“Ailemle sadece birkaç saattir yeni evimizdeydik. Mangal yapıyorduk. Ta ki aniden kapı çalana kadar. Kapıyı açtım ve karşımda Carlo Ancelotti vardı. Bir an şaşkınlık yaşadım. Sofrada birlikte yemek yedik, ailemle tanıştı. Çok normal, çok gerçekçi. İki saat bizimleydi ve her şeyi konuştuk. Dürüst olmak gerekirse, hiç böyle bir şey yaşamadım. Hiçbir koçtan böyle bir şey görmedim.”

“BU KONUDA EN İYİSİ ANCELOTTI”

“Onunla geçirdiğim birkaç aydan sonra, söz konusu oyuncularla ilgilenmekse Ancelotti’nin en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Bir teknik direktör efsanesi olan Don Carlo, ben çocukken zaten Şampiyonlar Ligi şampiyonluklarını topluyordu. Onunla dünyanın en başarılı kulübünde her gün çalışmak harika.”

“ROL MODELİM PEPE’YDİ”

“Pepe, Real Madrid’deki en büyük rol modelimdi, her zaman onun gibi olmak istedim. Rakiplerini geride bıraktığı videoları izlerdim. O zamanlar hala gençtim ve herkese benim de sert olabileceğimi göstermek istedim. Sadece mücadeleci değil, herkes onun saha dışında aslında çok sakin bir karakter olduğunu söylüyor.”

“MADRID’DE BAŞKA BİR TONI KROOS’U TANIDIM”

“Toni Kroos ile Milli Takım’da hep saygılı ve iyi bir şekilde anlaştık. Ama birbirimizle sadece iki kelimelik sohbetimiz oluyordu. Belki de henüz anlaşamadığımızdandır. Yeterince zamanımız olmadı. Real Madrid’de başka bir Toni Kroos ile tanıştım. Çok iyi İspanyolca konuşuyor, tamamen açık ve ayrıca çok yardımsever. İlk günden beri dil konusunda bana destek oluyor ve diğer konularda da yardımcı olmayı teklif etti. Çok rahat bir adam.”

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ