Kelebek Magazin

Otoyolda devrilen kamyondan dökülen seks oyuncakları infial yarattı

ABD’nin Oklahoma eyaletinde yaşanan bir kamyon kazası sonucunda, sürücüler, muhtemelen otoyolda bir daha asla görmeyeceklerini düşündükleri bir …

ABD’nin Oklahoma eyaletinde yaşanan bir kamyon kazası sonucunda, sürücüler, muhtemelen otoyolda bir daha asla görmeyeceklerini düşündükleri bir manzarayla karşılaştılar.

Oklahoma’daki I40 otoyolunda meydana gelen çarpışma, bir tırın takla atarak çarpmasına neden oldu ve taşıdığı seks oyuncağı ve yağ gibi ürünler birkaç trafik şeridine dağıldı.

Daily Star’ın haberine göre, otoyol, cinsellik temalı ürünlerin otoyola saçılmasının ardından birkaç saatliğine kapanmak zorunda kaldı.

Olayın ilk yayınında muhabir, yerdeki ürünlerin ne olduğunu başta doğrulayamasa da kısa süre sonra gerçek açığa çıktı.

ESPRİLER HAVADA UÇUŞTU

Barstool Sports tarafından yapılan bir Twitter gönderisi, kamyondaki ürünlerin ne olduğunu açıkladı ve üç milyondan fazla görüntülenip 21.000’den fazla beğeni aldı.

Yaralanma bildirilmeyen olay, Twitter’da insanların komik yanını açığa çıkardı ve birçok kullanıcı yapay penisler ile yağların saçılmasıyla ilgili komik espriler yaptı.

Bir kullanıcı, “Ne saçmalık, kargonun gelmesini sabırsızlıkla bekleyen on binlerce kadın düşünüyorum” derken başka biri de, “Vay canına… Seks oyuncağı döküldüğü için oluşan trafiği bir hayal edin” yorumunu yaptı.

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ