Kelebek Magazin

Oryantal Didem kimdir, kaç yaşında? İbo Show Didem Kınalı hayatı…

Didem Kınalı, İbrahim Tatlıses’in programı İbo Show’daki oryantal dansları ile çok sevildi. Başarılı isim bu nedenle Oryantal Didem olarak …

Didem Kınalı, İbrahim Tatlıses’in programı İbo Show’daki oryantal dansları ile çok sevildi. Başarılı isim bu nedenle Oryantal Didem olarak anılmaya başladı. 1986 yılında Gaziosmanpaşa’da dünyaya gelen Oryantal Didem aslen nereli?

ORYANTAL DİDEM KİM?

Didem Kınalı, 6 Haziran 1986 tarihinde Gaziosmanpaşa’da dünyaya geldi. Şişli Kuştepe’de büyüdü. Bir ablası ve bir de erkek kardeşi vardır.Annesi Selanik göçmeni bir oryantal, babası ise Yugoslav göçmeni ve darbukacıdır. İlkokul üçüncü sınıfa kadar okudu, çalışması gerektiği için ayrıldı ve dans etmeye başladı. Daha sonra liseyi bitirdi.

Didem Kınalı, ilkokul üçüncü sınıfa kadar okudu ve çalışması gerektiği için okulu bırakarak dansa başladı. Sonrasında ise lise eğitimini de tamamladı. 1993 yılında yayın hayatına başlayan İbrahim Tatlıses’in eğlence programı İbo Şov’da sergilediği oryantal dans gösterileriyle adını duyurdu. Başarılı oryantal 1,62 boyundadır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ