Kelebek Magazin

Ömür Gedik: Kimse kimsenin kıyafetine karışamaz!

İzzet Yıldızhan, iddialı sahne kostümleri hakkında, “Aileler izliyor, benim çocuklarım izliyor. Biraz daha kendinize saygı duyun. Külotla …

İzzet Yıldızhan, iddialı sahne kostümleri hakkında, “Aileler izliyor, benim çocuklarım izliyor. Biraz daha kendinize saygı duyun. Külotla, mayoyla sahne olmamalı” ifadelerini kullandı.

“REZİL OLANLAR AHKAM KESİYOR”

Çok konuşulan açıklamadan sonra Hande Yener, “Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar… En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google’a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri” mesajını yazdı.

Ünlü türkücüye bir tepki de Gonca Vuslateri’nden geldi. Oyuncu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Çok korkuyorum sahnede ne giyeceğimize İzzet Yıldızhan karar verecek diye” ifadelerini kullandı.

“FİZİKLERİ ÇOK GÜZEL”

Ömür Gedik, bu sözlere, “Kimse kimsenin kıyafetine karışamaz, herkes kendinden sorumlu. Sahne özel bir yer, çok da güzel giyiniyorlar, ben çok beğeniyorum. Fizikleri de çok güzel giyenlerin. Helal olsun, ben beğeniyorum, keyifle izliyorum” karşılığını verdi.

“DAHA NE DİYEYİM?”

Gedik, “Şarkıcı Gülşen de ‘Kürk giyiyorum kimse karışamaz. Hayvanlar bunun için üretiliyor’ demişti. Ne düşünüyorsunuz?” sorusunu da yanıtladı.

Ünlü şarkıcı, “Kürke karışırım, kıyafet konusunda sadece kürke karışırım. Kürk cinayet, kürk işkence, vicdansızlık, merhametsizlik! Daha ne diyeyim? Allah bunları canlarını alalım, kürklerini giyelim diye mi yaratıyor* Böyle bir şey olamaz” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ