Kelebek Magazin

Mustafa Sandal sosyal medyayı salladı! ‘Bu sen değilsin’

2020 yılında ilişkilerine bir şans daha tanıyan Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup’un birlikteliği tam gaz devam ediyor. Evlilik hazırlığı yapan …

2020 yılında ilişkilerine bir şans daha tanıyan Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup’un birlikteliği tam gaz devam ediyor. Evlilik hazırlığı yapan çiftten Sandal, sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

“SİZ DE İYİ Kİ DOĞDUNUZ”

Dün 52 yaşına basan Mustafa Sandal, hayranlarının kutlama mesajlarına teşekkür etti. Doktoru ile birlikte objektif karşısına geçen şarkıcı, “Canım dostlarım, yol arkadaşlarım; sosyal medyadaki doğum günü mesajlarınız beni çok mutlu etti. Hepinize çok teşekkürler. Siz de iyi ki doğdunuz, iyi ki böyle güzel bir ülkemiz var ve ben sizler için besteler yapıp, şarkılar söylüyorum” mesajını yayınladı.

“FOTOĞRAFTA SANDAL’I GÖREMEDİK”

Değişimiyle dikkatleri üzerine çeken Sandal’ın paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Takipçileri, yüzüne uyguladığı filtreyi abartan Mustafa Sandal’ı tanımakta zorluk çekti.

Sosyal medya kullanıcıları; “Mustafa Sandal’ı göremedik fotoğrafta”, “Bu sen değilsin!”, “Filtre hiç olmamış. Doğal halin çok daha iyi” şeklinde yorumlar yazdı.

“GELECEKTEKİ SOYADIM”

Melis Sütşurup, sevgilisinin doğum gününü, 22 bin takipçisi bulunan Instagram’da yaptığı paylaşımıyla kutlamıştı. Ünlü popçu ile yer aldığı fotoğrafları slayt yapan sosyetik güzel, romantik kutlamasında şu ifadelere yer vermişti:

“Belki benden önce birilerinin arabası vardı, belki kızlar çeyizini düzmüş seni bekliyordu, belki de suç sendeydi. Ama hepsi bizi bugünlere hazırladı Kito’m. Ben her zaman yanındayım, yüzün gülsün diye, huzurlu ol diye. İyi ki doğdun gelecekteki soyadım.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ