Kelebek Magazin

Murat Sancak: Şenol Güneş Beşiktaş’a hayırlı olsun

Süper Lig’in 25. haftasında oynanan Adana Demirspor Beşiktaş maçının ardından ev sahibi takımın başkanı Murat Sancak, Beşiktaş’ın yeni sezon için …

Süper Lig’in 25. haftasında oynanan Adana Demirspor Beşiktaş maçının ardından ev sahibi takımın başkanı Murat Sancak, Beşiktaş’ın yeni sezon için Şenol Güneş ile anlaştığını söyledi.

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Süper Lig’in 25. haftasında 1-1 biten Beşiktaş maçı sonrasında siyah – beyazlı takım için flaş açıklamalarda bulundu. Sancak, Beyaz TV’ye yaptığı açıklamada yeni sezonda Beşiktaş’ta teknik direktörlük koltuğuna Şenol Güneş’in oturacağını söyledi.

“KESİN BEŞİKTAŞ’A GİDİYOR”

Güneş’in kesin olarak Beşiktaş Teknik Direktörü olacağını dile getiren Murat Sancak, “Beşiktaş’ın yeni sezonda teknik direktörü Şenol Güneş oldu. Kesin Beşiktaş’a gidiyor. Şenol hoca Beşiktaş’a hayırlı olsun. Kesin ve net. Nedenini söyleyeyim. Miguel diye kondisyonerimiz vardı. Beşiktaş’ta göreve başladı. Şenol hocanın yardımcısıydı. Şenol hoca Beşiktaş’ta. Hayırlı olsun şimdiden” ifadelerini kullandı.

“HAKSIZ GALİBİYETLERE İHTİYACI YOK”

Beşiktaş ile kardeş kulüp olduklarını söyleyen Sancak, “Biz Beşiktaş ile kardeş kulübümüz. Biz Beşiktaş’ı çok severiz. Onlar da bizi severler. Beşiktaş 1903 yılında kurulmuş bir takım ve haksız galibiyetlere de kesinlikle ihtiyacı yok.” dedi.

Beşiktaş, teknik direktör Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından yola Önder Karaveli ile devam etmişti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ