Kelebek Magazin

Murat Boz’dan aşk sorularına yanıt yok!

Tv8’de yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ adlı şarkı yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Murat Boz, geçtiğimiz akşam Etiler’de bulunan yapım …

Tv8’de yayınlanan ‘O Ses Türkiye’ adlı şarkı yarışmasının jüri üyelerinden biri olan Murat Boz, geçtiğimiz akşam Etiler’de bulunan yapım şirketinden çıkarken objektiflere yansıdı. Boz, yaklaşık üç saat içeride kaldı.

Çıkışta kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla laflayan 41 yaşındaki şarkıcı, “Toplantımız vardı, onun için görüşmelere geldim” ifadelerini kullandı.

DAMLA İLE AŞK MI YAŞIYOR?

Ardından Boz’a ‘O Ses Türkiye’ yılbaşı çekimlerinde; şimdilerde ‘Aziz’ adlı dizide rol alan oyuncu oyuncu Damla Sönmez ile yakınlaştığı ve yeni aşka yelken açtığı haberleri soruldu.

Sönmez ile aşk soruları üzerine aracına binen Murat Boz, konuyla ilgili sessiz kaldı. Şarkıcı, muhabirlere yalnızca “Teşekkür ederim” demekle yetindi.

DÜETLERİ ÇOK KONUŞULDU

‘O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’ programında sahne alan oyuncu Damla Sönmez (34), sahnede Murat Boz’la (41) düet yapmıştı. Bunun ardından ikili hakkında aşk iddiası ortaya atılmıştı.

DOKUZ YILLIK SEVGİLİSİNDEN AYRILDI

Öte yandan Damla Sönmez, kendisi gibi oyuncu olan Ushan Çakır ile dokuz yıllık ilişkisini geçtiğimiz yıl bitirmişti. Sönmez, ayrılığı; “Kısmet. Haberler doğru, bitti” sözleriyle doğrulamıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ