Kelebek Magazin

Masterchef Türkiye final ne zaman? MasterChef ne zaman bitiyor, Masterchef ödülü nedir, birinci ne kazanacak?

11 OCAK MASTERCHEF’TE İLK FİNALİST KİM OLDU? Salı akşamı ekrana gelen bölümde Hasan, Eren ve Tahsin kırmızı konseptinde yarıştı. Kendilerinin …

11 OCAK MASTERCHEF’TE İLK FİNALİST KİM OLDU?

Salı akşamı ekrana gelen bölümde Hasan, Eren ve Tahsin kırmızı konseptinde yarıştı. Kendilerinin belirlediği üç farklı lezzeti finalist olmak için yaptılar. İlk etapta başlangıç yapan yarışmacılar, ikinci turda ana yemek, üçüncüde ise tatlı çıkardı. Üçüncü yemeğin değerlendirilmesi ile sonuç belli oldu.
‘Tabakla ilgili konuşulacak tek şey vereceğim puan’ diyen Mehmet Şef Eren’e 9 verdi. Ve bu puanı uzun zaman sonra ilk kez verdiğini de belirtti.
Tahsin 60 puan, Hasan 68 puan, Eren de 74 puanla günü tamamladı. İlk finalist de Eren oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE FİNAL NE ZAMAN?

MasterChef Türkiye’nin büyük finalinde Eren ve Hasan yarışacak. Başarılı olan yarışmacı MAsterChef Türkiye’nin birincisi olacak. Peki yarışmanın kazananına ne ödül verilecek?

MASTERCHEF TÜRKİYE ÖDÜLÜ NEDİR?

MasterChef Türkiye 2021’in birincisine verilecek ödül henüz açıklanmadı. Fakat MasterChef 3. sezonda birinciye 500 bin TL ödül vereceği açıklanmıştı. 2020 yılında yapılan MasterChef Türkiye birincisine şampiyonluk kupasının yanında lüks bir otomobil verilmişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ