Kelebek Magazin

Leonardo DiCaprio, Timothée Chalamet’e iki önemli tavsiye

Netflix’in en çok izlenen yapımlarından Don’t Look Up’ta rol alan Timothée Chalamet, aynı yapımda başrolü paylaştığı, deneyimli yıldız Leonardo …

Netflix’in en çok izlenen yapımlarından Don’t Look Up’ta rol alan Timothée Chalamet, aynı yapımda başrolü paylaştığı, deneyimli yıldız Leonardo DiCaprio’dan tavsiyeler aldığını anlatıyor.

Hollywood’un son dönemde öne çıkan isimlerinden biri haline gelen 26 yaşındaki Timothée Chalamet’i eski rol arkadaşı tavsiyeleriyle yalnız bırakmıyor.

26 yaşındaki Chalamet, British Vogue’a verdiği röportajda DiCaprio’nun kendisine çok önemli iki tavsiyede bulunduğunu anlatıyor: “Sert ilaçlar ve süper kahraman filmleri yok.”

Chalamet, röportajda gençlik yıllarını oyuncu olarak geçirdiğini ve pandeminin yetişkinliğe geçiş konusunda kendisini hazırlıksız yakaladığını belirtirken DiCaprio’nun tavsiyelerine önem verdiğini de vurguladı.

DiCaprio, rolleri konusunda seçici olmakla dikkat çeken bir isim. Şimdi aynı duruşu sergilemesi adına genç yıldıza da tavsiyelerde bulunuyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ