Kelebek Magazin

Kraliçe Elizabeth’in naaşı için bekleyenler arasında sürpriz ikili

Eylül başlarında hayatını kaybeden İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth için düzenlenen anma töreninde ona son kez saygısını sunmak isteyen binlerce …

Eylül başlarında hayatını kaybeden İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth için düzenlenen anma töreninde ona son kez saygısını sunmak isteyen binlerce kişi saatlerce kuyrukta bekledi. Bekleyenler arasında “The Shining” filminin korkutucu ikizleri de vardı…

1980’de çekilen korku klasiği “The Shining” filminde rol alan “ürkütücü” ikizler Lisa ve Louise Burns, 96 yaşında hayatını kaybeden Kraliçe II. Elizabeth’i anmak için kuyruğa girdiler.

53 yaşındaki ikizler, saat 16.27’de amaçlarına ulaştı ve bunu da Twitter hesaplarından duyurdular.

Lisa ve Louise Burns…

Daily Mail’e konuşan ikizler, film endüstrisinden uzaklaşmalarına rağmen korku filmi toplantılarında özel konuk olarak yer almak için dünyayı dolaşmaya devam ettiklerini söylediler.

Kraliçe II. Elizabeth’in naaşı…

 

“HER GÜN JACK NİCHOLSON’LA OYNUYORDUK”

“The Shining” filminin setinde yaşadıklarını anlatan ikizler, sahneler arasında başrol oyuncusu Jack Nicholson ile oyun oynadıklarını paylaştılar.

Burns ikizleri, “Çekimlerde her gün çok özel bir partiye davet edildiğimizi hissettik ve orada olan en genç, en şanslı insanlar bizdik.”

“Yönetmen Stanley Kubrick her gün sette olmamızı istedi, bu yüzden sahneler arasında Danny Lloyd ve Jack Nicholson ile oynuyorduk” dediler.

Jack Nicholson…

Artık oyunculuk yapmayan ikiliden Louise şu anda bir mikrobiyolog olarak çalışırken Lisa İngiliz edebiyatı okumaya devam etti.

Film, izleyenleri dehşete düşürürken Louisa ve Lisa çekimler esnasında asla korkmadıklarını söylüyorlar.

Louise ve Lisa Burns, filmde Overlook Oteli’ne musallat olan ürkütücü kız kardeşleri canlandırdıklarında sadece 12 yaşındaydılar.

 

 

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ