Kelebek Magazin

Koronavirüsü atlatan Hande Erçel: Zor bir süreçti!

Koronavirüs nedeniyle zor bir süreç geçirdiğini ifade eden ande Hande Erçel, “Birçok insan gibi ben de yakalandım. Zor bir süreçti. Gerçekten zor …

Koronavirüs nedeniyle zor bir süreç geçirdiğini ifade eden ande Hande Erçel, “Birçok insan gibi ben de yakalandım. Zor bir süreçti. Gerçekten zor bir hastalıkmış. Geçiren herkese geçmiş olsun” dedi.

Sağlığına kavuşmasına rağmen keyifsiz olduğu görülen 28 yaşındaki oyuncunun, basın mensuplarıyla konuşurken nefes almakta zorlandığı gözlendi.

“ÇOK ÖZLEDİM ANNECİM”

Hande Erçel, ilerleyen saatlerde, üç yıl önce kanser nedeniyle hayatını kaybeden annesi Aylin Erçel’i, vefat yıldönümünde sosyal medyadan andı.

Erçel, 10 Ocak 2019 yılında hayatını kaybeden annesi ile birlikte çekildiği kareyi paylaşarak, “Bir kelebek öptü boynumu. Çok özledim annecim” mesajını yazdı.

DUYGULANDIRAN DETAY

Geçtiğimiz günlerde ayna karşısında poz veren Erçel’in gönderisindeki detay takipçilerini duygulandırmıştı. Nitekim güzel oyuncu, annesinin kazağı ile objektif karşısına geçmişti.

Bu fotoğrafa kayıtsız kalmayan sosyal medya fenomeni Gamze Erçel de kardeşinin paylaşımına, “Annemin kazağı” şeklinde yorumda bulunmuştu.

“AYRILIK” İDDİASINA CEVAP

Öte yandan Hande Erçel (28), kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Kerem Bürsin (34) ile yollarını ayırdıkları yönündeki dedikodularla ilgili konuşmuştu.

Tersane İstanbul’da gerçekleşen bir etkinlikte objektiflere yansıyan Erçel, “Öyle bir şey kesinlikle yok” diyerek, haklarında çıkan söylentileri yalanlamıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ