Kelebek Magazin

Kardashianlar market alışverişi gibi “normal” aktivitelere bayılıyor

Reality TV şovu “The Kardashians”ın bu haftaki bölümüne Kris Jenner ve en küçük kızı Kylie Jenner damga vurdu. Normalde son derece lüks bir …

Reality TV şovu “The Kardashians”ın bu haftaki bölümüne Kris Jenner ve en küçük kızı Kylie Jenner damga vurdu.

Normalde son derece lüks bir hayat yaşayan dünyaca ünlü Kardashian ailesi, bazen de onlara en çok keyif veren şeylerin son derece basit olduğunu açıkladı.

“The Kardashians” programının perşembe günkü bölümünde, anne-kız öğleden sonrayı birlikte market alışverişi yapmak, benzin almak ve arabalarını yıkamak gibi “normal şeyler” yaparak geçirdi.

Kris Jenner…

24 yaşındaki kızı Kylie’nin, “Beni markete götürebilir misin? Seninle normal şeyler yapmak istiyorum” demesi Jenner’ı harekete geçirdi.

6 çocuk annesi 66 yaşındaki Kris Jenner, “uzun zamandır geçirdiği en iyi zamanlardan biri” olarak tanımladığı bu anlarda, “iki yıldır markete gitmediğini” de itiraf etti.

Kylie Jenner…

Hem kızlarının hem de farklı birçok ünlünün menajerliğini yapan Jenner, bunun sebebini, “Markete gitmeyi bıraktım çünkü mağazadaki insanlar gizlice fotoğraf çekmeye başladı ve paparazziler ortaya çıkmaya başladı. Zordu” diyerek açıkladı.

 

 

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ