Kelebek Magazin

Kanye West’in adı bu defa da Candice Swanepoel ile anılıyor

Kim Kardashian’dan ayrıldıktan sonra ismi Julia Fox ve Chaney Jones gibi isimlerle anılan Kanye West’in şimdi de Candice Swanepoel ile birlikte …

Kim Kardashian’dan ayrıldıktan sonra ismi Julia Fox ve Chaney Jones gibi isimlerle anılan Kanye West’in şimdi de Candice Swanepoel ile birlikte olduğu söyleniyor.

Her albümüyle, her hareketiyle ve özellikle de özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Kanye West bu defa ünlü model Candice Swanepoel ile ilişkisiyle dikkat çekiyor.

Bazı kaynaklar ikilinin birlikteliğini doğrulasa da bazıları da bu ilişkinin aşk ilişkisi olmadığını ve reklam olduğunu belirtiyor.

Swanepoel, Yeezy GAP güneş gözlüklerinin yüzü ve çift de New York Moda Haftası etkinliğinde birlikteydi. Swanepoel’in Kardashian’ın yeni Skims kampanyasının yüzü olması da ayrıca dikkat çekti.

Mart ayında da Swanepoel, Kylie Minogue’un eski erkek arkadaşı Andres Velencoso ile Paris’te görüntülenmişti.

Bu hafta ise West, sözlerini tutmadıklarını iddia ederek GAP ile ilişkisini sonlandırdığını açıklamıştı. GAP’in CEO’su Mark Breitbard da ortaklığın sonlandığını doğruladı: “Yeezy Gap ile benzersiz çok yönlü deneyimlerle tüm insanlara yüksek kaliteli, ileriye dönük, faydacı tasarım getirme vizyonunu paylaşsak da, bu vizyonu sunmak için birlikte çalışma şeklimiz uyumlu olmadı. Ve ortaklığı sona erdirmeye karar verdik.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ