Kelebek Magazin

Jorge Jesus hakkında keyifleri kaçıran haber

Portekiz basını, Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’un Brezilya’ya dönmek istediğini, hatta Atletico Mineiro ile görüştüğünü öne sürdü …

Portekiz basını, Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus’un Brezilya’ya dönmek istediğini, hatta Atletico Mineiro ile görüştüğünü öne sürdü.

Fenerbahçe’nin üzerindeki ölü toprağını atan, camiayı şampiyonluk rotasına sokan Jorge Jesus’la ilgili, ülkesi Portekiz’de çıkan bir haber keyifleri kaçırdı. Record gazetesi, tecrübeli teknik adamın Brezilya’ya dönmek istediğini öne sürdü. Gazete, Jesus’un Fenerbahçe’yle görüştüğünü doğrulayan ilk kaynaklardan biriydi.

Haberde, sarı-lacivertlilerde mutlu olmayan Jorge Jesus’un yeniden Brezilya’da çalışmak istediği ve Brezilya’ya giderek Atletico Mineiro ile görüşmelerde bulunduğu ifade edildi.

ŞAMPİYONLUĞA ODAKLANDI

Buna karşın Fenerbahçe cephesi Jorge Jesus’un mutsuz olduğu iddiasına karşı çıkıyor. SÖZCÜ’nün edindiği bilgilere göre lige verilen arada Brezilya’ya ailesiyle vakit geçirmek için giden ve İstanbul’a döndüğü belirtilen tecrübeli çalıştırıcının, sadece şampiyonluğa odaklandığı ifade ediliyor. Portekizli çalıştırıcının, Ali Koç ile de ilişkisinin çok iyi olduğu vurgulanıyor. Ayrıca, Fenerbahçe’nin Jesus’u bırakmayı düşünmediği ve yeni sözleşme imzalamak için görüşüleceği kaydediliyor.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ