Kelebek Magazin

Johnny Depp’in yeni sevgilisinin kim olduğu belli oldu

59 yaşındaki ünlü aktör Johnny Depp’in birkaç aydır avukatıyla sevgili olduğu öğrenildi. Eski eşi Amber Heard’le (36) olaylı bir boşanma süreci …

59 yaşındaki ünlü aktör Johnny Depp’in birkaç aydır avukatıyla sevgili olduğu öğrenildi.

Eski eşi Amber Heard’le (36) olaylı bir boşanma süreci geçiren ve son açılan iftira davasını kazanan ABD’li aktör Johnny Depp’in dava sürecinde yanında olan İngiliz avukat Joelle Rich ile birlikte olduğu söyleniyor.

Times’ta yer alan habere göre, Depp, 2 yıl önce Sun gazetesine açtığı davada avukatlığını yapan Joelle Rich (37) ile birlikte. Hatta Rich, Depp’in eski eşi Heard’e açtığı son iftira davasında da tüm duruşmalara katılarak sevgilisine destek olmuş.

Rich’in de evli ve iki çocuk sahibi olduğu ancak boşanma sürecinde olduğu biliniyor.

Joelle Rich…

O DAVAYI KAYBETTİLER

Sun gazetesi, 2018’de Depp’in, Heard’ü dövdüğünü öne süren bir haber yayımlamıştı. Depp kendisi için “karısını döven koca” ifadesini kullanan gazeteye iftira davası açmıştı. Rich, bu davada Depp’in avukatlığını yaptı fakat ünlü aktör bu davayı kaybetti.

Camilla Vasquez…

Depp’in adı, Heard ile olan davasındaki avukatı Camille Vasquez ile anılsa da bu iddialar taraflarca yalanlanmıştı. Vasquez yaptığı açıklamayla aralarında sadece “avukat-müvekkil” ilişkisi olduğunu vurguladı.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ