Kelebek Magazin

İzzet Yıldızhan’dan ‘Ülkeyi rezil eden ahkam kesiyor’ diyen Hande Yener’e: İsmimi yazsın

Hadise, Gülşen ve Hande Yener konserlerindeki performansından çok tercih ettiği kostümler gündem olmaya devam ediyor. İzzet Yıldızhan da kadın …

Hadise, Gülşen ve Hande Yener konserlerindeki performansından çok tercih ettiği kostümler gündem olmaya devam ediyor. İzzet Yıldızhan da kadın sanatçıların sahne kıyafetleri için “Aileler izliyor, benim çocuklarım izliyor. Biraz daha kendinize saygı duyurun. Külotla, mayoyla sahne olmamalı” dedi.

“REZİL OLANLAR AHKAM KESİYOR”

Yıldızhan’ın açıklamasından sonra sinirlenen Hande Yener, “Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar… En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google’a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri” dedi.

TWITTER HESABINDAN PAYLAŞTI

Ünlü popçu Yener’in ardından, Yıldızhan’a konuya ilişkin bir tepki de oyuncu Gonca Vuslateri’den geldi. Vuslateri, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Çok korkuyorum sahnede ne giyeceğimize İzzet Yıldızhan karar verecek diye…” ifadelerini kullandı.

Açıklamalarıyla büyük tepki çeken İzzet Yıldızhan, bugün ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. ‘Her şeyi cevaplayacağım’ diyen Yıldızhan çok konuşulacak açıklamalarına devam etti.

“YÜREĞİ VARSA PAYLAŞIMINA İSİM YAZSIN”

İzzet Yıldızhan, kendisine kötü yorum yapanlardan şikayetçi olduğunu söyledi. Hande Yener’e de cevap veren Yıldızhan, “Ben açıklamamda kimsenin adını vermedim. Ben Hande Yener için söylemedim bunu. Eğer yüreği varsa paylaşımına ismimi yazacak. Bana soru sorulduğunda asla isim vermedim. Hande Yener’in benim için yazdıklarını hakaret sayarım. Hakkı yok yani. Doğru bulmadığı bir konuda beni eleştirebilir ama ölçü olmalı” diyerek gözdağı verdi.

Uzun zamandır hakkında suçlamalar olduğunu söyleyen İzzet Yıldızhan, “Beni linç edenlerin hepsi ceza alacak. Hepsinin hakkında dava açıldı” dedi.

Hande Yener ve Gülşen’in son dönemde tercih ettiği sahne kıyafetleri nedeniyle gündeme geliyor. Birçok ünlü sanatçı bu konu hakkında yorumlarını esirgemiyor.

Konserinde transparan kıyafet giyen Gülşen’e yönelik eleştiriler hakkında konuşan Hande Yener, “Biz sanatçılar kıyafete önem gösteririz. ‘O kadar spor yaptık tabii ki de böyle giyineceğiz değil mi Gülşen’cim?’ dedim. Sahnede kumaş kıyafet bizi boğuyor. Bu yüzden böyle giyiniyoruz” açıklamasını yaptı.

Hande Yener şunları söylemişti; “Gülşen’in fiziğini beğeniyorum. Zaten ‘Sarışınım’ klibinde de öyle giyinmişti. Unutuldu galiba, hatırlattı o da. Tabii dünya starları bunu hep yapıyor ama Türkiye’de pek alışıldık bir durum değil…”

“Ben de bazı konserlerimde böyle şeyler yapmıştım. Kendini nasıl rahat hissediyorsa artık. Biz aileyiz, olaya çok yabancı gibi bakmamak lazım. Arada kafasına eser, acayip davranır. Bunlar olabilir…”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ