Kelebek Magazin

İşte Merve Dizdar’ın annesi!

Anne-kız pozu Ünlü oyuncu Merve Dizdar, annesi Yıldız Dizdar’a sarılarak poz verdiği anları Instagram hesabının Hikaye bölümünde paylaştı …

Anne-kız pozu

Ünlü oyuncu Merve Dizdar, annesi Yıldız Dizdar’a sarılarak poz verdiği anları Instagram hesabının Hikaye bölümünde paylaştı. Oyuncunun hayranları anne-kıza “Aman nazar değmesin” yorumları yaptı.

Yeni yıl rutinim başlıyor

Geçtiğimiz aylarda radikal bir kararla Bali’ye yerleşen Irmak Ünal, yeni hayatından pozlarını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. 2 çocuk annesi olan Ünal, önceki gün ayna selfie’sini hayranlarının beğenisine şu notla sundu: “Yeni yıl rutinim başlıyor. Kendime yeni bir program yaptım. Kardio, grup derslerim, stretching, meditasyon ve yoga. Çok heyecan verici.”

Sürpriz kutlama

Hakan Ural, 1 Ocak olan doğum gününü gecikmeli olarak kutladı. Kızları Melissa ve Gisela’nın sürpriziyle şaşkınlık yaşayan Ural, o anları sosyal medyada paylaştı. Ural, İngilizce “Mutlu yıllar en iyi baba” yazılı pastasındaki mumları üfledi. Kutlamada Melisa Ural’ın sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu da yer aldı.

Haftaya böyle giriş yaptı

Ece Gürsel, Miami tatilden eski fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. Gürsel, sahilde zıpladığı pozunun altına şu notu yazdı: “Pazartesiye İstanbul’da aynen böyle giriş yapmışımdır. Ayrıca ne kadar yükseğe sıçrar ki eski bir basketbolcu. En yükseğe. Her işte. Beklemede kalın. Geliyor gelmekte olan.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ