Kelebek Magazin

İrfan Can Kahveci’nin eşinden taraftara cevap! “Ağlayarak günlüğüne yaz”

Fenerbahçe’de performansı nedeniyle eleştiri oklarını üzerinde toplayan İrfan Can ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Son olarak yıldız …

Fenerbahçe’de performansı nedeniyle eleştiri oklarını üzerinde toplayan İrfan Can ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Son olarak yıldız futbolcunun eşi Gözde Kahveci, paylaşımına gelen yoruma yanıt verdi.

“AĞLAYARAK GÜNLÜĞÜNE YAZ”
Sarı-lacivertli bir taraftarın “1 maç top oynayıp 15 maç yatan kocan gibi yorum yok yazsaydın sende. Çok havalısınız ya. Some sonradan görme problems” yorumuna sinirlenen Gözde Kahveci yanıt olarak şu cevabı verdi; “Öf baydınız artık ya! Hadi git ağlayarak günlüğüne yaz.”

Altay maçı sonrası hakkındaki eleştirilere yanıt veren İrfan kilo aldığı iddialarına tepki gösterdi. Milli futbolcu, “Ama sabrettim, sustum. Susmam kabul etmem anlamına gelmiyor” dedi.

“ALGI OPERASYONLARI YAPIYORLAR”
“İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı Fenerbahçe taraftarından, camiasından özür dileriz. Hem kendi adıma, hem takım arkadaşlarım adına özür dilerim. Uzun zamandır üstümüze algı operasyonları yapmaya çalışıyorlar. Futbolumla herkes eleştirebilir beni. Ama karakterimle asla eleştiremezler.”

“YOK HOCAYI YEMİŞİZ…”
“Bugün de onların aklından geçenleri de biliyorum. Bugün iyi oynadı buraya çıktı konuşuyor diye. Çünkü konuşmuyor diyorlar yenildikten sonra. Ama sabrettim sustum. Yok hocayı yemişiz, onun gibi cümleler kuruyorlar. İrfan’ın 5 kilo fazlası var diyorlar. Bir sürü şeyler söylüyorlar. Ama sabrettim, sustum. Susmam kabul etmem anlamına gelmiyor.”

“VERİLERE DAYANMADAN YALAN İDDİALAR”
“Futbolumla eleştirebilirler ama karakterimle beni eleştiremezler. Kilo fazlası var diyorlar nerede ya. Kilo ölçümü yapıyorlar bize yanımızdalar mı? Biliyorlar mı? Verilere dayanmadan yalan iddialar atıyıorlar. Taraftarımızdan ricam bu takımın arkasında durmaları bugünkü gibi. Bizim tek gücümüz taraftarlar. İnşallah galibiyet serimizin başlangıcı olur.”

“3 KERE SAKATLANDIM DERS OLDU”
“Bazen taraftarlarımız ıslıklıyor ama onların da haklı. Hiçbir zaman taraftara saygısızlık yapmam. Burası benim hayalimdi. Sonrasında Avrupa hedefim var. Buraya geldiğimden beri 3 kere sakatlandım. Bu da bana ders oldu. Dinlenmeme, beslenmeme daha çok dikkat ediyorum.”

“İSTEKSİZ GİBİ GÖRÜNEBİLİRİM AMA…”
“Fenerbahçe taraftarıyım ve elimden geldikçe emek vermeye çalışıyorum. Dün ıslıkladılar, bugün alkışladılar onlara saygım sonsuz. Hiçbir şey diyemem onlara. Oyun tarzımla olarak isteksiz gibi görünebilirim. Ama benim her zaman oyun tarzım böyleydi. Başakşehir’de de, Gençlerbirliği’nde de nerede olursam. Çünkü ben 4-5 yaşında sabahtan akşama kadar sokakta top oynarken nasıl keyif alıyorsam, sahaya çıktığımda da o istekle oynamaya çalışıyorum her zaman. Başka da bir şey söylemek istemiyorum. İnşallah anlatabilmişimdir anlatmak istediklerimi.”

İrfan Can Kahveci, sarı-lacivertli forma altında çıktığı 30 maçta 2 gol ve 7 asist yaptı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ