Kelebek Magazin

Hande Yener: Kendimi 20’li yaşlarda hissediyorum

Son dönemde tercih ettiği iddialı sahne kostümleriyle gündemden düşmeyen Hande Yener, geçtiğimiz akşam Baltalimanı’ndaki bir mekanda 49. yaşını …

Son dönemde tercih ettiği iddialı sahne kostümleriyle gündemden düşmeyen Hande Yener, geçtiğimiz akşam Baltalimanı’ndaki bir mekanda 49. yaşını kutladı. Arkadaşları ve sevenleri, ünlü popçuya doğum gününde eşlik etti.

“GENÇLİĞİME DOYMUYORUM”

Basın mensuplarının sorularını doktoru ile yanıtlayan Yener, “İşte benim mimarım. Kendimi 20’li yaşlarda hissediyorum. Ameliyatsız güzelliğimi doktoruma borçluyum. Yani kısacası gençliğime doymuyorum diyelim” dedi.

Şarkıcı, kendisine övgüler yağdıran Ajda Pekkan ve Bülent Ersoy’a da teşekkürlerini iletirken, “Bu özel sözler yeni yaşımdaki en büyük hediye oldu” ifadelerini kullandı.

SORULARI GEÇİŞTİRDİ

Yener, İzzet Yıldızhan’ın sahne kostümleriyle ilgili yaptığı yorumlar hatırlatılınca ise dans edip şarkı söyleyerek konu hakkındaki soruları geçiştirdi.

Ünlüler geçidinin yaşandığı partide şarkıcıyı başta yapımcısı Polat Yağcı ve Eşi Ahsen Yağcı olmak üzere; Aylin Coşkun, Berksan, oğlu Çağın Kulaçoğlu, sevgilisi Misha ve yakın arkadaşları yalnız bırakmadı.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde Etiler’de objektiflere takılan İzzet Yıldızhan, Gülşen, Hande Yener ve Hadise’nin sahne kostümlerinin çok konuşulmasıyla ilgili yöneltilen soruya verdiği “Her sanatçının yaşam biçimi var saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye! Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da çıkmasınlar bir zahmet. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz. Ve dikkat de etmeliyiz” yanıtıyla gündem olmuştu.

Sahne kıyafetleriyle sık sık adından söz ettiren Hande Yener, türkücünün bu sözlerine sessiz kalmamıştı. Instagram hesabından paylaşım yapan şarkıcı, Yıldızhan’a “Ülkeye rezil olanlar ahkam kesiyor ya, bir de deneyip deneyip bir şey olamayanlar… En çok da bunlara gülüyorum. B12 kullanın, Google’a geçmiş sildirin. Bir şey yapın bari kendiniz için kostüm otoritecikleri” cevabını vermişti.

“YÜREĞİ VARSA İSMİMİ YAZACAK”

Yıldızhan ise sonrasında katıldığı ‘2. Sayfa’ programında Yener’in bu sözlerine sert çıkmış, “Açıklamamda kimsenin adını vermedim. Hande Yener için söylemedim bunu. Eğer yüreği varsa paylaşımına ismimi yazacak. Hande Yener’in benim için yazdıklarını hakaret sayarım. Doğru bulmadığı bir konuda beni eleştirebilir ama ölçü olmalı” açıklamasını yapmıştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ