Kelebek Magazin

Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel: Mavi’nin tedavi süreci başladı

Oyuncu Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi’ye kanser teşhisi konuldu. Oyuncunun fenomen ablası Gamze Erçel sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Mavi …

Oyuncu Hande Erçel’in yeğeni Aylin Mavi’ye kanser teşhisi konuldu. Oyuncunun fenomen ablası Gamze Erçel sosyal medyada yaptığı açıklamada, “Mavi’nin tedavi süreci başladı, durumu iyi” dedi.

Oyuncu Hande Erçel’in 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Mavi kanser tedavisi görmeye başladı.

Gamze Erçel, kızının sağlık durumuyla ilgili Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“ŞOKU ATLATTIK”

* Bizi merak edenler; bizler iyiyiz ve iyi olmaya çalışıyoruz. İki hafta önce kızımız Mavi’yle ilgili bir tedavi sürecine başladık. Biz şokumuzu atlattık ve bunu kabullenip süreci en iyi geçirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Mavi de gayet iyi. Normalde böyle bir açıklamayı yapmak gibi bir niyetimiz yoktu.

* Önceden çekimleri yapılmış ve anlaşmamız olan içerikleri paylaşmak dışında pek aktif değildim zaten. Süreci de elimizden geldiğince gizli tutmaya hatta aile büyüklerimize de ufak bir sağlık sorunu yaşıyoruz diyerek tamamlamaktı niyetimiz.

“SÜRECİ SESSİZ ŞEKİLDE ATLATIP GERİ DÖNECEKTİK”

* Fakat çok az kişinin bilmesine rağmen bir şekilde bu konu birilerinin magazin malzemesi haline gelmiş oldu. Şu ana kadar hemen hepsi ricamız üzerine haberi kaldırdı. Haberi hiç paylaşmayıp hassasiyet gösteren diğer magazin sayfalarına ayrıca teşekkür ederim. Çünkü en başında dediğim gibi biz bu işi en sessiz, sakin bir şekilde atlatıp tekrar geri dönecektik. Maalesef ipin ucu kaçtı… Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkürler.


Hande Erçel ile Gamze Erçel’in annesi Aylin Erçel, mücadele ettiği kansere yenilerek 2019 yılında hayatını kaybetmişti.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ