Kelebek Magazin

Hakan Keleş: Oyuna müdahale yapamadık, kulübemiz zayıftı

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından konuştu. Giresunspor Teknik Direktörü …

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından konuştu.

Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, Trabzonspor maçının ardından yaptığı açıklamada skoru koruma içgüdüsüyle sıkıntı çektiklerini söyledi.

Keleş, Trabzon’a kazanmaya geldiklerini belirterek, “Maç öncesi kazanmak istiyorduk ama birçok eksiğimiz vardı. Özellikle orta saha bölgesinde eksiktik. Maçta özellikle savunma kısmını iyi yaptık, daha sonra golü bulduk. Golü bulduktan sonra skoru koruma içgüdüsüyle biraz sıkıntı çektik. Oyuna müdahale yapamadık, kulübemiz zayıftı. İstediğimiz 3 puandı ama zor deplasmanda 1 puan sevindirici. Okan’a da kurtardığı iki penaltı atışı için teşekkür ediyorum” dedi.

Karadeniz ekibinin teknik patronu Hakan Keleş, kadro derinliği açısından eksikliklerinin bulunduğunu ifade ederek, “Transfer konusunu bu hafta çözeceğiz gibi görünüyor. Bugün 6 oyuncu eksikliğimiz vardı. Her mevkiimizi güçlendirmek istiyoruz, çalışmalar devam ediyor. Başkanımız bu konuda çalışıyor. Bu hafta transfer yasağını kaldıracağız. Görüştüğümüz oyuncular var” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ