Kelebek Magazin

Galatasaray’da Burak Elmas’tan Fatih Terim açıklaması

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, teknik direktör Fatih Terim ile yolların ayrıldığını resmi siteden yaptığı yazılı açıklamayla duyurdu …

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, teknik direktör Fatih Terim ile yolların ayrıldığını resmi siteden yaptığı yazılı açıklamayla duyurdu.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fatih Terim ile yolların ayrılmasının ardından kulübün resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı.

Başkan Elmas yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Seçim döneminin hemen ardından, henüz mazbatamızı almadan yaptığım çağrıyla, sözleşmesinin içeriğini dahi sorgulamadan Galatasaraylılık duruşuyla göreve koşan; kulübümüzün geleceği için yönetim olarak inandığımız futbol stratejisinin başarısı adına taşın altına bizimle birlikte elini koyan 7446 sicil numaralı Divan Kurulu üyemiz Sevgili Fatih Terim Hocamızla karşılıklı olarak kararlaştırdığımız üzere, kendisi hali hazırda yürütmekte olduğu Teknik Direktörlük görevine bugün itibarıyla devam etmeyecektir.

Galatasaray için birlikte yürüdüğümüz bu yolda, ülkemize ve kulübümüze sayısız büyük başarılar yaşatan; bu sezon da Avrupa’da hepimizi gururlandıran bir başarıya imza atan Galatasaraylı Fatih Terim’in fikir ve tecrübelerinden her zaman faydalanmaya devam edeceğiz.

Fatih Hocamıza geçmişten bugüne yapmış olduğu büyük hizmetleri için başta yönetimimiz olmak üzere temsil etmekte olduğumuz Galatasaray Spor Kulübü ve camiamız adına teşekkür ederiz.”

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ