Kelebek Magazin

GAL GADOT, KLEOPATRA ROLÜ HAKKINDA KONUŞTU

Gal Gadot bir sonraki rolüne hazır; ikonik Mısır kraliçesi Kleopatra’yı oynuyor. 36 yaşındaki İsrailli aktris, antik firavunla ilgili yaklaşan …

Gal Gadot bir sonraki rolüne hazır; ikonik Mısır kraliçesi Kleopatra’yı oynuyor. 36 yaşındaki İsrailli aktris, antik firavunla ilgili yaklaşan biyografisi hakkında konuştu.

Gadot, verdiği bir röportajda “Çok fazla açıklama yapamam ama size Kleopatra hikâyesini kutlayacağımızı söyleyebilirim” dedi.

Wonder Woman aktrisi sözlerine şöyle devam etti: “Sadece ne kadar seksi ve çekici olduğunu değil, aynı zamanda ne kadar stratejik ve akıllı olduğunu; bugün içinde yaşadığımız dünyada ne kadar etkisi olduğunu ve hala devam ettiğini göstereceğiz.”

Gadot’un rolü Ekim 2020’de açıklandığında, karakteri aklayacağı korkusuyla tepkiler yükseldi. Eleştirmenler, bir Arap veya Afrikalı aktrisin Kleopatra rolünü oynaması gerektiğine inanıyordu.

Gadot, Aralık 2020’de BBC Arabic’e “Öncelikle, gerçeklere sadık olmak istiyorsanız, Kleopatra Makedon’du” dedi. “Kleopatra’ya uyacak Makedon bir oyuncu arıyorduk. Orada değildi. Ve Kleopatra konusunda çok tutkuluydum.”

“Dünyanın dört bir yanından arkadaşlarım var, ister Müslüman, ister Hıristiyan, ister Katolik, ister ateist, ister Budist, ister Yahudi, elbette… İnsanlar insandır. Ve benimle birlikte Kleopatra’nın mirasını kutlamak ve çok hayran olduğum bu muhteşem tarihi simgeyi onurlandırmak istiyorum.”

Bu arada, “Red Notice” yıldızı başka bir anı hatırladı: epik bir şekilde utanç verici, yıldızlarla dolu “Imagine” videosu. “Zevksiz” olduğunu kabul etti.

Klip, Mart 2020’de ABD ve Avrupa’daki pandemi kilitlenmeleri sırasında paylaşıldı ve ünlü arkadaşlarının John Lennon şarkısını söylemesini içeriyordu. Birçok hayran, koronavirüsün neden olduğu ekonomik sıkıntı ve ölüm nedeniyle sağır olduğunu düşündü.

Gadot, “Kristen’i [Wiig] arıyordum ve ‘Dinle, bu şeyi yapmak istiyorum’ dedim” dedi. “Pandemi, aynı şekilde buraya [ABD’ye] gelmeden önce Avrupa ve İsrail’deydi. Her şeyin nereye gittiğini görüyordum. Ancak erkendi.”

“Doğru zamanlama değildi ve doğru şey değildi. Kötü tadı vardı. Tamamen saf niyetler, ama bazen tam isabet etmiyorsun, değil mi?”

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ