Kelebek Magazin

Fenerbahçe’de yeni teknik direktör için 3 plan! Löw, Bilic, Göle…

Teknik direktör konusunda çıkmaza giren Fenerbahçe’de Hırvat hoca Slaven Bilic göreve yakın. Sarı-lacivertli yönetim, Beijing Guoan’daki …

Teknik direktör konusunda çıkmaza giren Fenerbahçe’de Hırvat hoca Slaven Bilic göreve yakın. Sarı-lacivertli yönetim, Beijing Guoan’daki görevinden ayrılan Slaven Bilic’le prensipte anlaştı. Joachim Löw, devre arası gelmeyi kabul etmezse Bilic dönemi başlayacak.

Fenerbahçe, yeni teknik direktör konusunda büyük bir çıkmaza girdi ve krizi çözmeye çok yakın. 20 Aralık 2021 tarihinde Vitor Pereira ile yollarını ayıran Kanarya, halen bir hocayla anlaşamadı.

Listede bulunan isimlerden Slaven Bilic, dün Beijing Guoan’daki görevinden ayrıldı ve Fener’e gün doğdu. Sarı-lacivertliler, prensipte anlaşmaya vardığı Hırvat hocayı zaman kaybetmeden göreve getirmeyi planlıyor.

C PLANI GÖLE-YILDIZ

Başkan Ali Koç’un hedefindeki ilk isim olan Joachim Löw, devre arasında bir takım çalıştırmayı düşünmüyor. Alman hoca, bu düşüncesinden vazgeçip Fener’in teklifini kabul ederse ibre Löw’e çevrilecek. Yönetimin, üçüncü planı ise Zeki Murat Göle ve Fatih Yıldız ikilisi. Sezon sonuna kadar takımın başında Zeki Murat Göle’nin kalması söz konusu. Haziranda pro lisans belgesini alacak olan Göle’nin çalışma sorunu yok.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ