Kelebek Magazin

Fenerbahçe’de akıl oyunları

Fenerbahçe sıkıntıda, çare Jorge Jesus’ta… Önemli eksikleri bulunan Jorge Jesus, Dinamo Kiev yenilgisinin etkilerini en aza indirmek için …

Fenerbahçe sıkıntıda, çare Jorge Jesus’ta… Önemli eksikleri bulunan Jorge Jesus, Dinamo Kiev yenilgisinin etkilerini en aza indirmek için uğraşıyor.

Fenerbahçe, perşembe günü oynanacak Slovacko maçına kilitlendi. Avrupa Ligi 3. ön eleme turundaki Çek rakibe karşı sarı-lacivertli takımda önemli eksikler bulunuyor. Jorge Jesus, Avrupa listesinde değişiklik yaptı; İrfan Can, Joao Pedro, Serdar Aziz, Tisserand ve Pelkas 25 kişilik listeye alınmadı. Yeni transferlerden Luan Peres ve Gustavo Henrique dışında bir önceki kadroda olmayan Lemos ile Berisha da UEFA’ya bildirildi.

TOP KAYBI YASAK

İlk maçta alınacak galibiyete büyük önem veren Jesus, taktik çalışmalarda hem rakibi ezberletiyor hem de oyuncularına özgüven aşılıyor. Portekizli tecrübe, takımının, D.Kiev yıkımının etkilerini üzerinden atmasına çalışıyor. Jesus, oyuncularından Slovacko maçıyla yeni bir başlangıç yapmalarını istiyor. İdmanlarda ise hızlı hücum ve bitiricilik çalışmaları gerçekleştiriliyor. Jesus, top kaybı sayısına azaltmak adına farklı teknikler uyguluyor.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ