Kelebek Magazin

Ezra Miller şiddet dozunu artırdı… Kendisinden şeytan olarak bahsediyor

Fantastik Canavarlar ve Flash yıldızı, yeni neslin parlayan isimleri arasında yer alırken son zamanlarda ismi çeşitli taciz ve şiddet …

Fantastik Canavarlar ve Flash yıldızı, yeni neslin parlayan isimleri arasında yer alırken son zamanlarda ismi çeşitli taciz ve şiddet suçlamalarına karıştı. Kariyeri yokuş aşağı sürüklenen oyuncu, şimdi de kendisinin mesih ya da şeytan olarak anılmasını istiyor.

Özellikle Fantastik Canavarlar ve DC’nin Flash’ı ile başarılı bir çıkış yakalayan Ezra Miller, 2020 yılından itibaren birbirinden şoke edici olaya karıştı.

İzlanda’daki bir barda bir kadını boğduğuna ilişkin video ile başlayan Miller aleyhindeki iddialar duygusal ve fiziksel istismar, çocukları tehlikeye atma, genç bir Kızılderili aktivistini alıkoyma ile devam etti.

Ayrıca çiftlik evinde bir anne ve çocuklarını alıkoyduğu, çocukların ağızlarına mermiler aldıklarının iddia edilmesinden sonra Miller, geçtiğimiz ay karmaşık zihinsel sağlık sorunlarından muzdarip olduğunu ve tedaviye başladığını söylemişti. Şimdi de Miller’ın kendisinden mesih ya da şeytan olarak bahsettiği belirtiliyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ