Kelebek Magazin

Eski eşinin ilişkisini onaylamayan Kanye West, yeni bir aşka yelken açtı

Kim Kardashian ve Pete Davidson’ın ayrılmasını adeta dört gözle bekleyen Kanye West, çiftin ayrılık haberinden hemen sonra yeni bir aşka yelken …

Kim Kardashian ve Pete Davidson’ın ayrılmasını adeta dört gözle bekleyen Kanye West, çiftin ayrılık haberinden hemen sonra yeni bir aşka yelken açtı. West’in, OnlyFans modeli Monica Corgan ile olduğu söylentiler arasında.

Ayrılıklarının ardından Kim Kardashian’ın peşini bırakmayan Kanye West, Pete Davidson ve Kardashian’ı sosyal medya üzerinden taciz ve tehdit ederek dikkat çekmişti.

Instagram’da geçici süreliğine yasaklanan, pek çok ünlü isimden ve Kardashian hayranından tepki gören ünlü rapçi çiftin ayrılık haberine de kayıtsız kalmayıp yine Davidson için “öldü” demişti.

Hatta Kim Kardashian’a yakın bir kaynak, “Kim, Kanye’den Pete hakkındaki gönderiyi kaldırmasını istedi. Daha iyisini yapmaya çalışacağına dair söz verdikten sonra böyle bir şey yapmasına inanamıyor. İhtiyacı olan son şey hayatında daha fazla dram. Şu anda ona çok kızgın ve tuhaflıklarını bırakmasının daha iyi olduğunu söyledi” dedi.

Monica Corgan

West’in, yeni hamlesi merak edilirken beklenmedik bir gelişme yaşandı: Kanye West, bir OnlyFans modeli ile Malibu, California’da yeni ve gösterişli bir ev için şantiyede görüldü.

Şimdi 45 yaşındaki rapçinin yeni bir ilişkiye yelken açtığı konuşuluyor. 12 Ağustos Cuma günü, 57 milyon dolarlık yeni evinin Malibu şantiyesini ziyaret eden West’in yanında ise birlikte bir filmde görüldüğü bildirilen 23 yaşındaki OnlyFans modeli Monica Corgan vardı. West’in, sadece birkaç gün önce Chaney Jones’tan ayrılmış olması ise dikkat çekti.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ