Kelebek Magazin

Eski aşıklar birbirine girdi! Survivor’da Barış ve Nisa arasında gerginlik

Bir dönem Survivor yarışmasına damga vuran Survivor Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, yarışmadan sonra sevgili olarak magazin gündemine bomba …

Bir dönem Survivor yarışmasına damga vuran Survivor Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, yarışmadan sonra sevgili olarak magazin gündemine bomba gibi oturmuştu. Sosyal medyada sıkça paylaşım yapan çift sonrasında olaylı bir şekilde ayrılmıştı.

Survivor All Star 2022’de, ünlüler ve gönüllülerin kıyasıya mücadelesi sürüyor. Dominik’te oynanan Survivor All Star’ın 25 Ocak Salı akşamı ekranlara gelecek 9’uncu bölüm fragmanı yayınlandı.

Fragmanda Nisa Bölükbaşı, Barış ile Yağmur arasında yaşanan gerginliğe karıştı. Yağmur Banda’nın, “Takım arkadaşlarından hiçbiri bunu yapmıyor” serzenişine Barış, “Hiç muhatabım değilsin” diyerek tepkili bir cevap verdi.

Bunu duyan Survivor Nisa Bölükbaşı ise Yağmur’a seslenerek, “Onun seviyesine düşme” çağrısında bulundu. Yağcı ise “Kim söyledi onu?” diyerek tartışmanın fitilini ateşledi.

AŞK BİTTİ!

‘Survivor 2020’ kadrosunda yer alan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı, yaklaşık altı ay aşk yaşamış, Mayıs 2021’de ayrılık kararı almışlardı.

‘Survivor 2020’de SMS oylaması sonucu Cemal Can Canseven’e kaybederek, yarışmayı ikinci tamamlayan Barış Murat Yağcı, All Star öncesi Nişantaşı’nda görüntülendi.

“Şu isim varsa ben Survivor’da olmam dediğiniz biri var mı?” sorusuna ünlü oyuncu, “Hiç böyle bir şey yok. Her yarışmacı bir karakter koyuyor ve herkesin bir ailesi var. Oraya gelen herkes seçilmiş insanlar. Giden her yarışmacı birbirine saygı duyup, mücadele edecek. Kimin geleceği benim için çok önemli değil. Orayı hak eden herkes gidebilir sonuçta açık bir platform” yanıtını verdi.

“NİSA’NIN GELMESİ SORUN OLMAZ”

Eski sevgilisi Nisa Bölükbaşı sorusu üzerine ise Survivor Barış, “O da gelebilir tabii ki, neden gelmesin ki? Benim için bir sorun yok. Sonuçta o da sevilen bir yarışmacı” ifadelerini kullandı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ