Kelebek Magazin

Ecem Erkek ve Hasan Can Kaya aynı projede yer alacak!

Güldür Güldür Show’daki Naime karakteriyle hafızalara kazınan Ecem Erkek, geçtiğimiz sezon Güldür Güldür Show’dan ayrılmıştı. Sevindiren haber …

Güldür Güldür Show’daki Naime karakteriyle hafızalara kazınan Ecem Erkek, geçtiğimiz sezon Güldür Güldür Show’dan ayrılmıştı. Sevindiren haber geldi. Ünlü şovmen Hasan Can Kaya ile birlikte yeni bir proje için kolları sıvayan Erkek, yeni dizisini sosyal medyadan duyurdu.

Show Tv’de yayınlanan eğlence programı Güldür Güldür Show’da canlandırdığı Naime karakteri ile çok sevilen oyuncu Ecem Erkek, bu programdan ayrıldıktan sonra yeni dizi hazırlıklarına başladığını duyurdu.

Başarılı oyuncunun Güldür Güldür Show’dan ayrılması şaşırtıcı bir gelişme olarak gündeme gelmişti. Farklı projelerde olmak istediğini birçok kez dile getiren Ecem Erkek, sonunda aradığı diziyi buldu.

aşk kumardır dizisi

Exxen platformunda yayınlanacak ‘Aşk Kumardır’ dizisinin çekimlerine başlayan Ecem Erkek’in partneri ise Hasan Can Kaya oldu. Dizinin oyuncuları arasında Barış Yıldız, Seda Türkmen, Efe Tunçer, Elif Andaç Çam ve Emre Taştekin de bulunuyor.

Ecem Erkek, dizinin oyuncuları ile çekimlerin başladığını sosyal medyadan yaptığı paylaşımıyla da duyurdu.

 

 

 

 

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ