Kelebek Magazin

Ece Ronay: Mehmet Ali Erbil günlük 100 bin TL kazanıyor

Fenomen ve şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in Tiktok’tan günlük kazandığı parayı açıkladı. Mehmet Ali Erbil’in, klibinde rol aldığı fenomen …

Fenomen ve şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in Tiktok’tan günlük kazandığı parayı açıkladı.

Mehmet Ali Erbil’in, klibinde rol aldığı fenomen ve şarkıcı Ece Ronay’a attığı iddia edilen mesajlar uzun süre konuşulmuştu. Taraflar birbirlerinden farklı suçlarda suç duyurusunda bulunarak davacı olmuştu.

“YENİ DİLENCİNİZ HAYIRLI OLSUN”

Erbil, kısa süre önce de bir Tiktok hesabı açtı. Tiktok’ta canlı yayın yapan Erbil, takipçilerinden hediye istedi. Bunun üzerine Ece Ronay, sosyal medya hesabından “Yeni dilenciniz hayırlı olsun Türkiye” paylaşımında bulundu. Erbil ise İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’da başvurdu ve fenomen hakkında suç duyurusunda bulundu.

Bugün ‘2. Sayfa’ adlı magazin programına konuk olan Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil’in Tiktok’ta günlük kazancını açıkladı.

Ronay şunları söyledi:

* Mehmet Ali Erbil günlük 70 ile 100 bin TL para kazanıyor. Orada her tarzda insan var… Video paylaşıp takipçi elde ediyorsunuz ama canlı yayın açarsanız para kazanıyorsunuz. Bunun için karşı tarafla yarışma yapıyorsunuz, karşılıklı ceza verme oyunları oynuyorsunuz. İnsanlar da size canlı yayın boyunca hediye gönderiyor. Bu hediyeleri almanın belirli bir miktarda ücreti var.

“MERVE BOLUĞUR DA GİRDİ”

* Aslında insanlar dalga geçiyorlar, karşılarında büyük gördükleri isimleri rezil duruma düşürüyorlar. Mesela karşılıklı yarışmada onu küçük düşürecek şeyler yaptırıyorlar. Genelde buraya ünü bitenler girmeye başladı. Son dönemde Merve Boluğur girdi. 7/24 canlı yayın açıyor. 700 TL gönderdiyseniz yarısını platform alıyor. 350 TL’si size geliyor.

 

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ