Kelebek Magazin

Ece Erken’den cinayetin baş şüphelilerin yakalanmasının ardından ilk paylaşım

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde aranan ve aralarında ‘Drej Ali’ olarak bilinen Ali Yasak’ın yeğenleri Ali Yasak ve Kadir Yasak’ın da …

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde aranan ve aralarında ‘Drej Ali’ olarak bilinen Ali Yasak’ın yeğenleri Ali Yasak ve Kadir Yasak’ın da olduğu 11 kişi, 19 ayrı adrese yapılan eş zamanlı operasyon ile gözaltına alındı. Şüphelilerin saklandıkları evde gözaltına alındığı anlar ise kameraya yansıdı. Eşinin katili olduğunu söylediği Ali Yasak’ın kelepçeli fotoğrafını paylaşan Ece Erken “Şükürler olsun” dedi.

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu Yeşilköy’deki restoranda uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülmüştü. Polis ekipleri silahlı saldırıyı gerçekleştirdiği tespit edilen Kadir Yasak ve Ali Yasak’ın da aralarında bulunduğu 9 kişiyi daha yakaladı. Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Ece Erken, şüphelilerin yakalanmasının ardından sosyla medya hesabından paylaşımda bulundu. Ece Erken’in paylaşımında, “Allahım şükürler olsun Rabbiiiiiimmmmmm sen çok büyüksün” ifadeleri yer aldı. Bir diğer paylaşımında ise şu ifadeler yer aldı:

“Sayın İçişleri bakanımızdan ve emniyet birimlerinden Allah Razı olsun. Onlar yakalanana kadar nefes almadık biz. Canımız gitti. Giden gelmez ama cezasız kalmamalarına şükürler olsun. Yalvarıyorum en ağır cezayı alsınlar. Bizi yaşarken öldürdüler. Ne olur en ağır cezayı alsınlar. Rabbim hem bu dünyada hem ahirette gün yüzü göstermesin bunlara.” (DHA)

 

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ