Kelebek Magazin

Djokovic’ten mahkeme kararı sonrası ilk açıklama

Novak Djokovic, hakkında verilen mahkeme kararının ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Ünlü tenisçi Novak Djokovic, sosyal …

Novak Djokovic, hakkında verilen mahkeme kararının ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Ünlü tenisçi Novak Djokovic, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yargıcın kararından memnun olduğunu ifade etti ve tüm olanlara rağmen kalıp Avustralya Açık’ta mücadele etmek istediğini söyledi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Djokovic, “Yargıcın vize iptalimi bozma kararı için memnun ve minnettarım. Tüm olanlara rağmen kalıp Avustralya Açık’ta mücadele etmek istiyorum. Buna odaklanmaya devam ediyorum. Harika hayranların önünde sahip olduğumuz en önemli etkinliklerden birinde oynamak için buraya geldim” ifadelerini kullandı.

NELER OLMUŞTU?

Sırp tenisçi Novak Djokovic’in, Avustralya Açık’a katılmak için gittiği Avustralya’nın Melbourne Havaalanı’nda ülkeye giriş şartlarını yerine getiremediği için vizesi iptal edilmişti.

Djokovicin vizesinin iptaline yaptığı itiraza dair duruşması bugün yapıldı ve yargıç Anthony Kelly, mantıklı gerekçelere dayanmadığına hükmederek vize iptal kararını bozdu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ