Kelebek Magazin

Dimitris Itoudis: Tırmanmamız gereken bir dağ var! Sabır rica ediyorum

Basketbol Süper Ligi 2022-23 sezonu ilk maçında Bahçeşehir Koleji’ni ağırlayan Fenerbahçe taraftarı önünde galip geldi. Maçtan sonra Fenerbahçe …

Basketbol Süper Ligi 2022-23 sezonu ilk maçında Bahçeşehir Koleji’ni ağırlayan Fenerbahçe taraftarı önünde galip geldi. Maçtan sonra Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 2022-23 sezonu ilk karşılaşmasında 78-72 mağlup ettiği Bahçeşehir Koleji maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmayı değerlendiren Yunan koç Dimitris Itoudis, taraftarlara da seslendi:

“Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum hem buraya geldikleri hem de televizyondan destek verdikleri için. İnşallah diğer maçlarda artarak gelmeye devam ederler. Takımı tebrik ediyorum. Beklediğimiz gibi zor bir maç oldu. Zaten hayatta hiçbir şey kimseye kolay verilmez. Basketbolda da aynı şekilde.”

“7 OYUNCUYLA OYNAYABİLDİK”

“Biraz yavaş başladık ve bu yüzden Bahçeşehir Koleji bizi cezalandırdı. Yarıda bazı şeyleri değiştirmemiz gerektiğini konuştuk. Üçüncü çeyrekte iyi dönüş yaptık. Üçüncü çeyrekte sadece 8 sayı üretebildiler. 7 oyuncuyla oynayabildik. Dar bir rotasyonla. Çok kaliteli bir takıma karşı oynadık. Oyuncularımı tekrar tebrik ediyorum.”

“TIRMANMAMIZ GEREKEN BİR DAĞ VAR”

“Taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum; Bu bir süreç ve biz iyi olana kadar sürekli mücadele edeceğiz. İnşa etmemiz gereken bir şey var, tırmanmamız gereken bir dağ var. Her şeyimizle o dağa tırmanmak için elimizden geleni yapacağız. Sabırla beklemelerini rica ediyorum. Oyuncularım çok istekli. Bu şekilde sezona devam edeceğiz.”

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ