Kelebek Magazin

Ceyda Düvenci, Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibini kızdırdı

Kıbrıs’ta düzenlenen ödül töreninde sunuculuk yapan Ceyda Düvenci, ödül almak için sahneye çıkan Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncularına “En az konuşana ödül vereceğiz” deyince ortalık gerildi. Konuşmak istemeyen ekip, mikrofonu elden ele uzatarak sessiz kaldı.

Son günlerde sunuculuğunu yaptığı ‘Bambaşka Sohbetler’ programında yaptığı gaflar ve çarpıcı açıklamalarıyla gündem olan Ceyda Düvenci, bu sefer de ödül töreninde yaptığı ‘şakayla’ gündem oldu.

Bir derginin Kıbrıs’ta düzenlenen ödül töreninde sunuculuk görevini üstlenen Ceyda Düvenci, sahneye ödülünü almak için çıkan Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncularına, “Ben sadece şunu söyleyeceğim, en az konuşana ödülü vereceğiz” deyince bir sessizlik oluştu.

Bozulan ekipten ödül konuşmasını yapmak üzere mikrofonu elinde tutan Atakan Çelik, “O zaman iyi akşamlar diliyorum, sağ olun” diyerek tepki gösterdi.

Atakan Çelik’in mikrofonu uzattığı arkadaşlarının tümü de tek bir cümle kurmadan mikrofonu elden ele vererek Ceyda Düvenci’ye iade etti.

Şaşıran Ceyda Düvenci, “Aaa bu kadar efektif olacağını bilmiyordum! Hayır olmaz olmaz, şaka yaptım olur mu öyle şey!” dese de ekip tepkisinden dönmedi.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ