Kelebek Magazin

Burcu Özberk’ten yeni pozlar

‘Güneş’in Kızları’ dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan oyuncu Burcu Özberk, başrollerini İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük ile paylaştığı …

‘Güneş’in Kızları’ dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan oyuncu Burcu Özberk, başrollerini İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük ile paylaştığı Aşk Mantık İntikam dizisindeki performansı ve güzelliği ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabında 8,8 milyon takipçisi bulunan Özberk, son olarak pencere önünde çekilen fotoğraflarını peş peşe yayınladı.

“DIŞARIYI İZLEMEK İSTEMİŞTİM”

Güzel oyuncunun “Sadece dışarıyı izlemek istemiştim” notuyla takipçilerinin beğenisine sunduğu karelerine, kısa sürede 490 binden fazla beğeni geldi.

32 yaşındaki Özberk’in bu pozlarına, “Dışarıyı izlerken bu kadar güzel çıkman”, “Bu ne güzellik ya” ve “Biz de hep senin güzelliğini izlemek istiyoruz” gibi binlerce yorum yapıldı.

Öte yandan Bir süredir ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisinde birlikte rol aldığı İlhan Şen ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen oyuncu, geçtiğimiz gün Bebek’te objektiflere takılmıştı.

“YAKIŞTIRMALARI GÜZEL BİR ŞEY”

Partneriyle hakkında çıkan aşk haberleri hakkında konuşan Özberk, hayatında kimsenin olmadığını söyleyerek “Bizi birbirimize yakıştırmaları güzel bir şey” ifadelerini kullanmıştı.

Oyuncu, geçtiğimiz haftalarda rol arkadaşı Şen ile sokakta yürürken çekilen fotoğraflarının photoshop’lanıp gerçek zannedilmesiyle ilgili ise, “O photoshop’a ben bile inanmıştım. Acaba yürürken çekilmiş miydik diye düşündüm” şeklinde konuşmuştu.

“EVDE TEK BAŞIMA GEÇİRDİM”

Güzel oyuncu, muhabirlerin, “14 Şubat Sevgililer Günü’nde ne yaptınız, kutlamadınız mı?” sorusuna, “Evde tek başıma geçirdim, 12 yaşında bir kere kutlamıştım. O zaman küçüktüm” cevabını vermişti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ