Kelebek Magazin

Burcu Özberk: Sevgililer Günü’nü evde tek başıma geçirdim

‘Güneş’in Kızları’ dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan oyuncu Burcu Özberk, başrollerini İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük ile paylaştığı …

‘Güneş’in Kızları’ dizisi ile iyi bir çıkış yakalayan oyuncu Burcu Özberk, başrollerini İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burak Yörük ile paylaştığı ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisindeki performansı ve güzelliği ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Şen ile aşk yaşadıkları iddiasıyla sık sık gündeme gelen oyuncu, son olarak geçtiğimiz gün Bebek’te objektiflere takıldı. Menajerleriyle toplantı yapan Özberk, mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

“YAKIŞTIRMALARI GÜZEL BİR ŞEY”

Partneriyle hakkında çıkan aşk haberleri hakkında konuşan Özberk, hayatında kimsenin olmadığını söyleyerek “Bizi birbirimize yakıştırmaları güzel bir şey” ifadelerini kullandı.

Oyuncu, geçtiğimiz haftalarda rol arkadaşı Şen ile sokakta yürürken çekilen fotoğraflarının photoshop’lanıp gerçek zannedilmesiyle ilgili ise, “O photoshop’a ben bile inanmıştım. Acaba yürürken çekilmiş miydik diye düşündüm” şeklinde konuştu.

Güzel oyuncu, muhabirlerin, “14 Şubat Sevgililer Günü’nde ne yaptınız, kutlamadınız mı?” sorusuna, “Evde tek başıma geçirdim, 12 yaşında bir kere kutlamıştım. O zaman küçüktüm” cevabını verdi.

Öte yandan yeni yıla Kıbrıs’te otelde arkadaşları ile ‘Merhaba’ diyen Özberk, muhabirlerle konuşarak partneri İlhan Şen’le çıkan aşk dedikoduları için şu ifadeleri kullanmıştı:

“İLİŞKİ YAŞARSAM GİZLENEREK YAŞAMAM”

“Sevdiklerimiz bizim eski fotoğraflarımızı photoshop yapmış, sonra da onu gerçek zannedilmiş. O yüzden haber olmuş. Ama hayatımda birisi olursa, bir ilişki yaşarsam gizlenerek yaşamam.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ