Kelebek Magazin

Bomba iddia: Alişan’ın “Zor günümde benden parasını istedi” dediği kişi İzzet Yıldızhan

Geçtiğimiz sene koronavirüs nedeniyle kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, hafta sonu Sabah’a verdiği röportajda yaşadığı acılı günleri …

Geçtiğimiz sene koronavirüs nedeniyle kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybeden Alişan, hafta sonu Sabah’a verdiği röportajda yaşadığı acılı günleri anlattı. Ünlü türkücü kardeşinin yoğun bakımda olduğu günlerde Hülya Avşar, Demet Akalın ve Çağla Şıkel gibi isimlerin kendisini hiç yalnız bırakmadığını ancak bir kişinin cenaze sonrası para yüzünden kendisini çok üzdüğünü anlattı.

“KARDEŞİMİN 12. GÜNÜNDE BENDEN PARASINI İSTEDİ”

Yaşadığı zor günleri anlatan türkücü, “Yaz boyu Selçuk’un aldığı 30-40 tane düğün ve konser vardı. Onları iptal etmiştim. Paralarını iade ettim. Ama bir sanatçı var, onunla yaşadığım olayı asla unutmayacağım. Daha önce anlaştığım bir iş vardı ve sahneye çıkamayacağım için aldığım kaporaları iade edeceğimi söyledim. Organizatör başka bir şarkıcıyla anlaşmış. Kardeşimin vefatının 12’nci günüydü, bu şarkıcının menajeri kuzenimi arayıp ‘Sanatçım parasını almadan sahneye çıkmıyor’ dedi. Ben de kuzenimi arattırdım ve ‘Para bende, çıksın pazartesi vereceğim’ dedim. Zaten dünya başıma yıkılmış, gözüm hiçbir şey görmüyor. Ama ısrar etti ve ben parasını o haldeyken yolladım. O şekilde çıkıp konser verdi. Aylar sonra menajeri aradı, ‘Bir daha beni gördüğü yerde selam vermesin’ dedim. O da ‘Sanatçının haberi yok, ben yaptım’ diye cevap verdi. Ama sanatçının haberi olmadan menajerinin asla böyle bir şey yapamayacağını biliyorum. Selçuk’un ölümünden sonra herkes bana destek oldu. Bir tek bu olayı unutmuyorum” dedi.

Selçuk Tektaş ve Alişan

“ALİŞAN’DAN PARAYI İSTEYEN KİŞİ İZZET YILDIZHAN”

TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında yer alan habere göre, Alişan’ın bahsettiği o ünlü isim İzzet Yıldızhan. Alişan’ın Yıldızhan’ı sosyal medyada takipten çıkartarak engellemesi de iddiayı güçlendirdi.

Haberler.com – Magazin Haberleri

İzzet Yıldızhan, Alişan, Magazin, Haber

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ