Kelebek Magazin

Blake Lively ve Ryan Reynolds dördüncü bebeklerini bekliyor

Gösteri dünyasının ünlü çifti Blake Lively ve Ryan Reynolds dördüncü bebeklerini bekliyor. Blake Lively, Forbes’un bir etkinliğine göbeğini …

Gösteri dünyasının ünlü çifti Blake Lively ve Ryan Reynolds dördüncü bebeklerini bekliyor. Blake Lively, Forbes’un bir etkinliğine göbeğini ortaya çıkaran bir kıyafetle katılarak hayranlarını yeni haberle şoke etti.

Bir zamanların Gossip Girl yıldızı Blake Lively, Deadpool ile yıldızını parlatan Ryan Reynolds ile 2012 yılından beri birlikte. Çift, evliliklerini üç çocuklu bir aile olarak sürdürürken, ikiliden yeni bir bebek haberi daha geldi.

Blake Lively, perşembe günü New York’ta düzenlenen 10. Yıllık Forbes Power Kadınlar Zirvesi’nde hamilelik nedeniyle ortaya çıkan göbeğini kucaklarken poz verdi.

Lively ve Reynolds, henüz haberi sosyal medya üzerinden açıklamadı. Hatta Lively’nin ağustos ayındaki son sosyal medya paylaşımları arasında, havuz başında beyaz bikinisiyle düz karnını sergilediği bir gönderi de yer alıyor.

Daha Reynolds, çocukları için oyunculuğa verdiğini açıklamış ve Aralık 2021’de Reynolds, şunları söylemişti: “Çocuklarımın oldukça normal bir programa sahip olmalarını istiyorum. Bunun onların gelişimi için önemli olduğunu düşünüyorum ve şimdi baba olmaktan gerçekten zevk alıyorum. Sabahları onları okula götürmeyi seviyorum.”

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ