Kelebek Magazin

Blake Lively, evini gözetleyen paparazilere ateş püskürdü: “Beni rahat bırakın”

Ünlü oyuncu Blake Lively, evinin önünde nöbet tutan paparazilere ateş püskürdü. Lively, hamile halinin fotoğraflarını çekmek için bekleyen …

Ünlü oyuncu Blake Lively, evinin önünde nöbet tutan paparazilere ateş püskürdü. Lively, hamile halinin fotoğraflarını çekmek için bekleyen paparaziler için sosyal medyadan paylaşım yaptı.

Hollywood’un gözde çiftlerinden Blake Lively ve Ryan Reynolds’ın geçtiğimiz günlerde dördüncü çocuklarını bekledikleri basına yansımıştı. Lively katıldığı bir etkinlikte hamile göbeğini ortaya çıkararak takipçilerini şaşırtmıştı.

Güzel oyuncunun dördüncü kez anne olmaya hazırlanması paparazileri de harekete geçirdi. Lively’nin hamile halini fotoğraflamak için çiftin evini gözetleyen paparaziler sonunda Lively’i kızdırdı ve ünlü oyuncu Instagram hesabından bir dizi hamile fotoğrafını paylaştı.

Lively, günlük hayatından bir dizi fotoğrafı paylaşırken de paparazilerden artık gitmelerini, kendisini ve çocuklarını korkuttuklarını söyledi:

“İşte hamile fotoğraflarım, o yüzden evimin önünde bekleyen 11 erkek beni rahat bıraksın artık. Beni ve çocuklarımı korkutuyorsunuz. Çocukların fotoğraflarını paylaşmayan herkese çok teşekkürler. Ve ‘Çocuklara Hayır Politikası’ olan medyaya teşekkür ederiz. Hepiniz fark yaratıyorsunuz.”

Lively, paylaşımında eşi Ryan Reynolds, yakın arkadaşı Taylor Swift ile olan pozlara da yer verdi.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ