Kelebek Magazin

Bilal Hancı ile Esin Çepni barıştı: ‘Yüzüğümü geri taktım’

Geçen sene temmuz ayında nikâh masasına oturan fenomen Bilal Hancı ve Esin Çepni ayrılık kararı almıştı. Çift, boşanma açıklamalarından üç ay …

Geçen sene temmuz ayında nikâh masasına oturan fenomen Bilal Hancı ve Esin Çepni ayrılık kararı almıştı. Çift, boşanma açıklamalarından üç ay sonra barışarak evliliklerini kurtardıklarını söyledi.

Türkiye’de en çok abonesi bulunan YouTube kanallarından biri olan Kafalar grubunun üyelerinden Bilal Hancı, geçen yıl nikâh masasına oturduğu Esin Çepni ile boşanma kararı almıştı.

“DENEDİK AMA DÜZELTEMEDİK”

Hancı, üç ay öncesosyal medyada yaptığı açıklamada, “Esin ile olan evlilik ilişkimizi karşılıklı olarak anlaşarak bitirmeye karar verdik. Çok iyi iki arkadaş olarak kalmaya devam edeceğiz. Hayatıma girmiş en önemli insanı kaybetmeyi asla istemem yolunda gitmeyen şeyler vardı denedik ama düzeltemedik ve birbirimizi her zaman iyi ve güzel hatırlamak için şu an böyle bir karar aldık. Umarım ikimizin de bundan sonraki hayatı çok mutlu geçer” ifadesini kullanmıştı.

“ESİN’İ VE ANNEMİ ÜZECEK YORUMLAR YAPIYORSUNUZ”

Hancı, dün ise Instagram hesabından yeni yayınladığı videoda Esin Çepni ile evliliklerine bir şans daha verme kararı aldıklarını ifade etti.

Hancı şunları söyledi: “Merhaba arkadaşlar, Esin ile daha önce ayrılma kararı almıştık. Size de söylemiştik. Şimdi tekrar Esin ile bir araya gelip evliliğimizi kurtarma kararı aldık. Ben Esin’i çok seviyorum onun da beni aynı şekilde sevdiğine inanıyorum. Hayatta her şey ikinci bir şansı hak eder. Ve yüzüğümü de geri taktım. Sizden ricam Esin’e veya anneme herhangi bir şey yazmamanız. Çünkü annemi ve Esin’i üzecek yorumlar yapıyorsunuz. Onlara yazacaklarınızı bana yazın. Değer verdiklerime üzücü şeyler yazmamanızı rica ediyorum. Beni sizler var ettiniz bu açıklamayı size borçluyum.”

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ