Kelebek Magazin

Beyin ameliyatı geçiren Ahmet Tatlıses’in sağlık durumu

Ahmet Tatlıses, altı saat süren riskli bir operasyon geçirdi. Baş ağrısı şikayeti ve görme problemi nedeniyle gittiği hastanede beyninde tümör …

Ahmet Tatlıses, altı saat süren riskli bir operasyon geçirdi. Baş ağrısı şikayeti ve görme problemi nedeniyle gittiği hastanede beyninde tümör olduğu tespit edilen Tatlıses, apar topar ameliyata alındı. Ahmet Tatlıses, toparlandıktan sonra Instagram hesabından paylaşım yaptı.

“BİTMEK BİLMEYEN BAŞ AĞRISI”

Yaşadıklarını anlatan Ahmet Tatlıses, şu ifadeleri kullandı:
“Aylardır süren ve bitmek bilmeyen baş ağrım ile birlikte seyir eden görme problemimin ardından yapılan tetkikler sonucu beyin tümörü sebebiyle ve doktorlarımızın kararıyla geçen hafta riskli bir ameliyat geçirdim…”

“Önce Allah’ın, sonra kıymetli doktorlarımızın sayesinde altı saat süren operasyon başarıyla sonuçlandı, var olan tümör alındı ve doktorlarım tarafından kötü bir sonuç düşünülmese de, biyopsiye gönderildi. Şimdi sonucu bekliyor, hem ameliyat sonrası, hem de akabinde yaşadığım soğuk algınlığı yüzünden iyileşmeye çabalıyorum.”

“ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN”

“Bu süreçte tüm bilgi birikimi ve titizliğiyle ameliyatımı gerçekleştiren doktorlara ve değerli hemşirelere, hastane çalışanlarına ve yönetimine çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun, hep var olun…”

“Bunun yanı sıra baş tacım aileme, aile eşrafımıza, kardeşten öte olan dostlarıma, haberi duyunca ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileten basın, medya, sanat, spor, iş dünyasındaki dostlarıma, dualarıyla ve verdikleri sadakalarıyla yanımızda olan herkese çok teşekkür ederim.”

“İNŞALLAH BU MİSAFİR HASTALIĞI UĞURLAYABİLMİŞİZDİR”

“Hem bedenen, hem ruhen yaşadıklarımız ve bir de yaşayacaklarımız var, her şey insan için. Allah izin verir, yapabilirsek tevekkül edip Allah’a teslim olmak gerek. Hastalık ondan, şifa ondan ve sonunda hesap da onda. İnşallah gelen bu misafir hastalığı uğurlayabilmişizdir. Tekrar şifa dileyen herkesten Allah razı olsun, Hayırlı cumalar dilerim.”

ADALET SARA’DAN PAYLAŞIM

Riskli ameliyat sonrası oğlu Ahmet Tatlıses’in son durumuna ilişkin Instagram hesabından paylaşım yapan Adalet Sara, dualar için teşekkür etmişti.

İbrahim Tatlıses henüz bir açıklamada bulunmazken, Ahmet Tatlıses’i hastanede ziyaret eden isimlerden birinin de kardeşi İdo olduğu öğrenilmişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ