Kelebek Magazin

Beşiktaş’ta, Fenerbahçe maçı öncesi Ersin Destanoğlu krizi

Beşiktaş’ta genç kaleci Ersin Destanoğlu ve sözleşme krizi büyüyor. Fenerbahçe maçı öncesi Beşiktaş yönetimiyle tekrar görüşen Ersin Destanoğlu …

Beşiktaş’ta genç kaleci Ersin Destanoğlu ve sözleşme krizi büyüyor. Fenerbahçe maçı öncesi Beşiktaş yönetimiyle tekrar görüşen Ersin Destanoğlu, gelen teklifi beğenmedi.

Beşiktaş’ta Ersin Destanoğlu krizinde ikinci perde… Geçtiğimiz günlerde Ersin ile yönetim  arasında yapılan görüşmelerde el sıkışılmıştı ancak Fenerbahçe derbisi öncesi yeniden bir kriz çıktı.

Genç eldiven, 4 yıllık mukaveleyle birlikte senelik 1.4 milyon Euro talep etti. Yönetim ise bu rakamı fazla buldu ve en son 1 milyon Euro ödeyebileceklerini iletti. Siyah-beyazlı idareciler, Ersin ile 5 senelik mukavele imzalamak istiyor.

CEYHUN KAZANCI ÇÖZÜM ARIYOR

Ceyhun Kazancı, Fenerbahçe maçı öncesi olası bir krizin önüne geçmek için milli arada Ersin ve menajeriyle yeniden görüşecek. Kazancı’nın hedefi ön protokol imzalayıp hem oyuncunun moral ve motivasyonunu yükseltmek hem de derbide kaleye geçmesini sağlamak. Bilindiği gibi Ersin’le yönetim arasında yaşanan sözleşme krizi nedeniyle 2 maçlığına kaleye Emre Bilgin geçmişti. Emre de performansıyla yetersiz kalmıştı.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ