Kelebek Magazin

Beşiktaş’ta corona kadın takımına sıçradı

Beşiktaş Kulübü corona ile savaşıyor. Erkek A Futbol Takımı’nın ardından Kadın Futbol Takımı’na uygulanan testlerde çok sayıda pozitif vakaya …

Beşiktaş Kulübü corona ile savaşıyor. Erkek A Futbol Takımı’nın ardından Kadın Futbol Takımı’na uygulanan testlerde çok sayıda pozitif vakaya rastlandı.

Beşiktaş Vodafone TAkımı’nın teknik ve idari heyeti ile sporcularına, Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nde Hatayspor ile deplasmanda oynayacağı müsabaka öncesinde Covid-19 PCR testi uygulandı. Yapılan testler neticesinde Kadın Futbol ve Spor Okulları Direktörü Necmettin Çelikhan, Teknik Direktör Mesut Kır ve 8 sporcuda pozitif bulguya rastlandı.

Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Testi pozitif sonuçlanan; Çelikhan, Kır ve sporcularımızın; takip, izolasyon ve tedavi süreçlerine ilgili protokoller doğrultusunda başlanmıştır” denildi.

9 Ocak Pazar günü saat 12.00’de Defne Belediyesi Atatürk Stadı’nda Hatayspor ile oynayacağı maçta Beşiktaş Vodafone Takımı’nın başında, Teknik Sorumlu unvanıyla Atletik Performans ve Yardımcı Antrenörü Gizem Başkaya bulunacak.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ